2733
2739
عنوان

چرا پسرا اینجوری هستن؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 2610 بازدید | 170 پست
مشکل روانی دارن تا الان اسلام دست و پاشونو بسته بود جنسا از هم جدا بودن الان غرب زده شدن هوا برشون د ...

منم وقتی تشخیصشون میدم میذارمشون کنار

الان سرچ کردم دون ژوانو خیلی چیزای خوبی فهمیدم

ممنونم ازت

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

😘😘😘 انشالله ی عشق خوب باید تو زندگیت 

فدات عشقم ممنونم از دعای قشنگت مهربون         

دوست من! حرف نامربوط زدن، زدنِ خودت به کوچه علی چپ، انکار کردن، پیچوندن، انکار حقیقت، و.... راه پاسخ دادن به نظرات مخالف با نظرت نیست. یاد بگیر که اشتباهتو بپذیری. فرهنگ گفتگو را برو یاد بگیر و تا وقتی منظور طرف مقابلت را درست نفهمیدی، اظهار نظر نکن. یا حداقل بپذیر که اشتباه متوجه شدی.                  دوستان نینی سایتی گرامی!! لطفا اگه نظری مخالف نظر من دارید، منو ریپلای نکنید. بیاید یه کم بزرگ بشیم و یاد بگیریم که هر کس نظر خودشو داره. اگه مخالفی، نظر خودتو بده و برو، ولی منو ریپلای نکن
2731
آره اینم که من میگم همینجوری هست چرا اینجوری میشن؟؟

اینم الان یادم افتاد 

آذر پارسال یه دختره تو آرایشگاه بود هی گریه میکرد میخواست بره عروسی دوست پسرش میگفت یه دفعه تصمیم گرفته ازدواج کنه اونم دعوت کرده😒اینم با چه لباس بازی😐چه آرایشی لنز و ... میخواست بره وسط عروسی پسره فکر کنم میخواست بره گند بزنه😓من نمیدونم آخه چرا دخترای سرزمینم اینطور به خودشون آسیب میزنن و واسه خودشون ارزش قائل نمیشن😕

اینم الان یادم افتاد  آذر پارسال یه دختره تو آرایشگاه بود هی گریه میکرد میخواست بره عروسی دوست ...

منم برام جای سواله چرا راحت دوست میشن و آسیب احساسی و عاطفی میبنن ( اونایی که تیغ میزنن رو فاکتور بگیر )

منم وقتی تشخیصشون میدم میذارمشون کنار الان سرچ کردم دون ژوانو خیلی چیزای خوبی فهمیدم ممنونم ازت

خواهش گلم خیلی مراقب خودت باش ایشالله خدا بهترینارو سر راهت قرار بده❤

@turk_asana   به به خاااانم😍😍😁

دلبر جان این چه تاپیکیه آخه منو تگ میکنی؟الان رفتم خوندم فهمیدم موضوع بحث چیه😀

الان انتظار داشتی من جلو جذاب چی بگم عاخه😅😅

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
2740
دلبر جان این چه تاپیکیه آخه منو تگ میکنی؟الان رفتم خوندم فهمیدم موضوع بحث چیه😀 الان انتظار داشتی م ...

😁😁😁من عنوان رو کاری نداشتم

دیدم آنلاینی گفتم بچتم باهات

به زیر خاکستر صبر ، قلبی‌ست که میسوزد...
خواهش گلم خیلی مراقب خودت باش ایشالله خدا بهترینارو سر راهت قرار بده❤

خیلی ممنونم ازت عزیزم زنده باشی ممنونم از دعای قشنگت   

😁😁😁من عنوان رو کاری نداشتم دیدم آنلاینی گفتم بچتم باهات

آهان پس مشکلی نیس😅

❤إِنَّ اللَّهَ خَبِيرٌ بِمَا يَصْنَعُونَ❤ ❤البته خدا به هر چه کنید کاملا آگاه است.❤آخرش قشنگه.....😍✌مگه داریم خوشگل تر و باحال تر و تو دل برو تر و جیگر تر از من...؟🤔😄متاسفانه زیاد وقت نمیکنم آنلاین شم لطفا تگم نکنید وقتی تگم میکنید شرمنده میشم که نمیتونم پاسخی بدم  🌹 سپاسگذارم 🌹                                                                                   👈  تعطیل 👉
جنس شما خوب بلده گول بزنه😅البته دوراز جون شما😳

ولی به لطف خدای مهربون من تا حالا گول هیییییچ کسو نخوردم

مثل بی گناهی که میگن تا پای دار میره اما گل دار نمیره، منم همونطورم. الحمدلله

😁😘

😙😙😙