2733
2739
عنوان

چرا تو خانواده خود ادم همیشه یه عده خاهان دارن و ی عده تنهان....

| مشاهده متن کامل بحث + 481 بازدید | 80 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

روضه میریم دعوتی میریم پذیرایی خونشونو میکنم...ظرفاشونو میشورم اخرم از کس دیگ تشکر میکنن و از من ...

چون زیادی خوبی و در دسترس..چون طاقچه بالا نمیای

کاش ﺯﻧﺪﮔﯽ ﺍﺯ ﺁﺧﺮ ﺑﻪ ﺍﻭﻝ ﺑﻮﺩ..ﭘﯿﺮ ﺑﺪﻧﯿﺎ ﻣﯽ ﺁﻣﺪﯾﻢ..ﺁﻧﮕﺎﻩ ﺩﺭ ﺭﺧﺪﺍﺩ ﯾﮏ ﻋﺸﻖ ﺟﻮﺍﻥ ﻣﯿﺸﺪﯾﻢ..ﺳﭙﺲ ﮐﻮﺩﮐﯽ ﻣﻌﺼﻮﻡ ﻣﯽ ﺷﺪﯾﻢ ﻭﺩﺭ، ﻧﯿﻤﻪ ﺷﺒﯽ ﺑﺎ ﻧﻮﺍﺯﺵ ﻫﺎﯼ ﻣﺎﺩﺭ ﺁﺭﺍﻡ ﻣﯿﻤﺮﺩﯾﻢ...!!!
2728
روضه میریم دعوتی میریم پذیرایی خونشونو میکنم...ظرفاشونو میشورم اخرم از کس دیگ تشکر میکنن و از من ...

عزیزم تو خودتو تحویل بگیر و قرار نیست بری جایی کارهاشونو بکنی،اینجوری مثل کارگر و کلفت میشی. 

همه میگن که به خاطر دعای شما دوستان نی نی سایتی،حاجاتشون برآورده شده.دوستای خوب و همیشه مهربونم،میشه من هم مهمون دعا و صلوات تون کنید؟فدای نفس های گرمتون ♥️⁩⁦♥️⁩
2740

منم همیشه بیشتر به مادرم میرسیدم و کار خونه مبکردم ولی اصلا مادرم منو دوس نداره و ازم با میگه 

ولی خواهرام میان مثل مهمون میخورن و میرن خیلی هم عزیزن ..اتفاقا تو ازدواج هم به مشکل خوردم ..برام عجیبه

تو خانواده خودم اجیم.یکی مونده به آخر.هر وقت میرم اونجا دیوونش میکنم میگم هر جا میخوام برم باید بیای.شده برنامه به هم میریخت نمیرفتم چون کلاس داشت یا کار میرفت.😆 تو خانواده عموم هم یکی از دختر عموهام مجلس گرم کنه هر جا میره

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙

من ب کسی باج نمیذم.زبون باز نیستم.دو رو نیستم کم حرفم هستم .کلا خوده خودمم همه ام دوسم دارن نمیدونم چرا ولی حتی آدما تو اولین دیدار هم ازم خوششون میاد 

🍃🌸اَللّهُمَ صَلّ عَلی مُحَمَّد وَآله مُحَمَّد وَ عَجِل فَرَجَهُم🌸🍃
2706