2733
2734
اره گریه کن چون این خانواده رو انتخاب کردم تو  تو شرابط من نیستی ک خودتو باشعور میدونی منو ب ...

سی پیه 

چیه؟

اگه مایلین جواب بدین عزیزم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

والا ما تا اونجایی که شنیذیم میگن هرکی دختر نداره اجاق کوره  از قدیم الانم همه دنبال دخترن خانواده شوهرت خیلی بی فرهنگن پسر دختر فرق نداره برو تو بیمارستانا ببین بعضیا چجپری دارن دق میکنن برا مریضیای عجیب غریب بچه هاشون سالم باشه فرقی نداره 

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

والا ما تا اونجایی که شنیذیم میگن هرکی دختر نداره اجاق کوره  از قدیم الانم همه دنبال دخترن خانو ...

خانواده شوهر من اصلا فرق نمیذارن بین دختر و پسر 

اصلا 

اما مامانم پسر دوسته و عروس دوست تو ته قلبش 

اما به زبون میگه تو رو بیشتر دوست دارم 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
2728

نه شوهرکردن خیلی افتخاره نه پسرزاییدن

آسمان چشم اوآیینه کیست...آنکه چون آیینه بامن روبه روبود...دردونفرین دردونفرین برسفرباد...سرنوشت این جدایی دست اوبود........آه....گریه نکن که سرنوشت گرمراازتوجداکرد...عاقبت دلهایمان باغم هم آشناکرد.....
ماشالله شما دست تو دماغتون میکنید تا بند سوم توانایی داره انگشتتون بره داخل نه والا همه اینجوری نیست ...

خودت که نیستی اون عکسه؟؟😂😂😂

ان شالله ۹۹/۹/۹تو خونه خودم سالم و سلامت کنار همسر و فرزندانم هستم ان شالله
منم پسر دارم سه سالشه بینیمو عمل کردم باند داره انقدر پسرم غصه میخوره  از دور همش با غم منو نگ ...

ان شاالله همیشه محبتش پا برجا باشه.حتی بعد ازدواجش.

یک کلام ، ختم کلام ، با تو بکام ، بی تو تمام
منم پسر دارم سه سالشه بینیمو عمل کردم باند داره انقدر پسرم غصه میخوره  از دور همش با غم منو نگ ...

چون دیدم پسرایی که تا قبل ازدواج واسه مادرشون خودشونو میکشتن و با اومدن عروس و رقیب مامانشون همه چیو فراموش کردن.نمونش پسر عمه ی خودم که واسه مامانش از دختر مهربونتر بود،هم پسرش بود هم دخترش.ولی زنش که اومد سال به سال مامانشو دیگه نمیبینه.ذات اکثر پسرا همینجوریه.زود جذب زنشون میشن و ...،و ذات همه دخترا جذب شوهر به سمت خودشون،در حالی که خودشون هرگز یه لحظه خونواده خودشونو رها نمیکنن.و این چه خوب  یا بد یه حقیقته.به هر حال خدا حفظش کنه فرزندتونو.سایتون همیشه رو سرش.❤

2738
ان شاالله همیشه محبتش پا برجا باشه.حتی بعد ازدواجش.

ربطی نداره عزیزم شما خودت که بدتر فرق می‌ذاری هیچ جنسی نسبت به جنس دیگه ارجع تر نیست  اونام که شما میگی بستگی به ذات آدما داره هم دختر خوب هست هم پسر خوب پس بهتره شمام این جوری نگی 

چون دیدم پسرایی که تا قبل ازدواج واسه مادرشون خودشونو میکشتن و با اومدن عروس و رقیب مامانشون همه چیو ...

بله 

کلا تا بوده همین بوده 

باور کنید اکثرا اینجورین اقایون 

کار دنیاست دیگه 

ربطی نداره عزیزم شما خودت که بدتر فرق می‌ذاری هیچ جنسی نسبت به جنس دیگه ارجع تر نیست  اونام که ...

عزیزم تبعیض جنسیتی رو من قائل نمیشم.اونی قائل شده که اومد چن روز پیش نوشت چون باردارمو بچم پسره جاریم از حسادت داره میمیره و ...

من خواستم بگم برخلاف طرز فکر غالب تو جامعه ی ما جنس پسر رو یه جنس برتر میدونن و بارداری پسر رو مایه ی فخر وپادشاهی و فکر میکنن زنی که دختر زاییده گرفتار غضب خدا شده و هزار چرندیات دیگه ،هستن کسانی که اصلا دلشون نمیخواد پسردار بشن.به هزارو یک دلیل شخصی.شما اگه پسر داری خدا برات حفظش کنه.مخاطب من هم  شما نبودی.هستن خیلیا اینجا که هنوز تو عصر جاهلیت و قرون وسطی سیر میکنن و طرز فکر فسیل شده و پوسیدشون روح جامعه رو مریض کرده.

عزیزم تبعیض جنسیتی رو من قائل نمیشم.اونی قائل شده که اومد چن روز پیش نوشت چون باردارمو بچم پسره جاری ...

عزیزم شما تند میری منم میدونم یه سریا تبعیض میذارن اما شمام با این طرز فکرت دست کمی از اونا نداری آنقدر پسر ستیزی  جفتشون نعمت خداوند هستن. من هم پسر دوست دارم هم دختر خدا از جفتش به آدم بده نعمت در حق بنده اش تموم کرده 

عزیزم شما تند میری منم میدونم یه سریا تبعیض میذارن اما شمام با این طرز فکرت دست کمی از اونا نداری آن ...

ان شالله به شما جفتشو بده😊

واه واه

جاریای منم خوشحال شدن تودلشون دومیم دخترشد

خودشون پسردارن وپسرداشتنوافتخارمیدونن

کاش همه چیزبه وقتش برات اتفاق بیفته،همون موقع که ذوقش روداری...زمان همه چیزروبی رنگ میکنه،لذت هارونابود...
2706