2733
2739
عنوان

خانمایی که طبیعی زایمان کردین میشه به این سوال من جواب بدین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 943 بازدید | 126 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
میگم دیگه عمل زیبایی هست. پس جای نگرانی بابت این چیزا نیست

درسته با عمل درست میشه ولی اینکه همه میکن بهتر از قبلم شده عجیبه یه سینه دوبار شیر میدی از قیافه می افته چه برسه به و ا ژ ن که قراره یه نوزاد ازش بدنیا بیاد 

میخوان تغییر نکنن

من سز شدم ولی از هرکی پرسیدم یا گفت شکلش داغون یا بی اختیاری ادرار یا گشادی واژن

واااااا چرا الکی میگی

از قبل هم بهتر میشه چون جراحی زیبایی میکنن و ت ن گ تر هم میشه چرا چیزیو که تجربه ندارین میگین.

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2740
مگه همچین چیزی هم هست؟هزینش چنده؟

عزیزم طرف یه بار ازدواج کرده بچه زاییده میره ترمیم بکارت😂😂😂نترس مهم روحیته و بیمارستان خوب و دکتر خوب بری شاید اصلا نیاز ب زیبایی نباشه

به مراقبت های بعد زایمان و نحوه بخیه خوردنت بستگی داره

یکی روز دهم که خونریزیش قطره ای شد و بخیه هاش افتاد رابطه برقرار میکنه بعد میگه مثله غار شده!! 

من تا 50 روز رابطه نداشتم (بخیه هم نخوردم) 

ورزش کگل رو انجام میدادم

وقتی رابطه داشتیم همسرم خیلی تعجب کرد و گفت چون بچه ی دوم بود فکر نمیکردم انقدر خوب شده باشه😂😂

چون بچه ی اول رو اطلاعات کافی نداشتم و هم بخیه خوردم هم سر 28 روز رابطه داشتیم و قشنگ حس کردم یکم (خیلی کم) شل شده

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
واااااا چرا الکی میگی از قبل هم بهتر میشه چون جراحی زیبایی میکنن و ت ن گ تر هم میشه چرا چیزیو که تج ...

من خیلی پرسیدم خانم  بدون اطلاع نمیگم  اونایی ک جراحی میکنن بعداز  زایمان نه حین زایمان فقط تنگ میتونن اینم تو خصوصی  دولتیا افتضاحن

شکلشم میگن عوض میشه شکلش دیگه چرا؟

آره شکلش عوض میشه لولو جاش درمیاد😂😂😂😂😂

این توهمات چیه مرررردم از خنده😂😂😂😂😂😂😂

تنها موجودی که صداقت در گفتارش صحّت داشت، پینوکیو بود😐🙄
2706