2737
2734
من اوایل خیلی کار میکردم خونشون دقیقا عین کُلفَت!!! کار کردن تبدیل شده بود به وظیفه ام... وظیفه ای ...

یعنی اونا با وجود شرایطت بهت کمک نمیدن؟

خدا دلتو شاد کنه به حق این روزها🤲❤

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بازم بگین شاید منه اسکول درس عبرتم شه

هر روز ما رو دعوت میکرد آخرم میگفت مثل چی غذا آماده میکنم براشون آخر بار تن ماهی دعوت میکرد ،، منم دیدم دارا از ارزشم میاد پایین دیگه سفت سخت خونه خودم وایستادم چون تن ماهی اگه مامانم جلو شوهرم بزاره میمیرم از خجالت

آره اون موقع برقش 3 فاز بوده، زده بودن به اون 😂😂😂

خداروشکر من همیشه افاده ای بودم😂😂😂😂😂هرچی میخوان بگن بگن ایسشششش برم برای کی کار کنم صدنفر میخوان بیان کارای منو بکنن البته الان خانواده ی شوهرندارم انچنان.درمورد نامزد قبلیم عرض میکنم همیشه بالا بالا نشستم جوری که یادمه یبار ساندوبچ کالباس خریدن بریم پارک برا من کباب گرفتن میدونستن سوسیس کالباس نمیخورماونم بین بیست نفر😂😂😂

قیافه من از وقتی که مادرشدم😯😦😨😢😣😰😟😭😓😔 مداااااااام نگرانم پس کی لذت ببرم؟؟؟؟؟؟
2731
هیچ تازه عروس نیس اینجا نیس از این کارا نکنه براش تجربه شه

نه عزیز الانیا خیلی هواسشون جمعه

عمه شوهرم تازه عروس گرفته 

من ندیدم این یکبار تو مهمونیا چیزی تعارف کنه خیلی هم عمه شوهرم مهمونی میده 

یبار نشده تو اشپزخونه ببینمش دیگه نهایت ظرف بزاره رو کانتر همین 

همیشه هم بالای مجلس میشینه همیشهههههه هم کت و دامن تنشه تنگ و اندامی 

مادرشوهرم میگفت فلانی ب کلاسش نمیخوره😒😒😒😒

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
یعنی اونا با وجود شرایطت بهت کمک نمیدن؟ خدا دلتو شاد کنه به حق این روزها🤲❤

نه عزیزم اصلا

الان چند ساله دلم میخواد ماه محرمها، عیدها، روزهای تعطیل، عروسیها و هر مراسم دیگه ای منم باشم ولی خب هیچکدومشون پیش پسرم نمیمونن و من همیشه خونه هستم

کلا تو هیچ زمینه ای کمک حال ما نیستن 

ممنون گلم زنده باشی 🙏🙏❤❤❤

**اُفَوِّضُ اَمری اِلی اَللّهِ اِنَّ اَللّهَ بَصیرُ بِالعِباد**
خدایی چی میشه که اینکارارو میکنین؟جوگیر میشین ینی؟😂😂😂😂😂😂

این بگما اون موقع هممون همون لیمو شیرین، شیرین بودیم، اون ذات خوبمون بوده،، اما وقتی چاقو بخوره از کردت پشیمونی

مادرشوهرمن باحاله بچهای جاریم میرن خونش جیش میکنن انوقت میاد ب من میگ فرشا بومیدن باید شسته شن .منظورش اینه ک بیاببربشور هیچ محلشم نمیدم دیگ نگف.فکزشوکنید مثل لحمقامیرفتم جیش بچه جاریمومیشستم

2738
منم هر لطفی کردم آخرش..... مامان مادرشوهرم جا افتاده همش بوی جیش میده ولی به قرآن همیشه با روی خوش م ...

ایشالا خدا پاداششو ده برابر بهت بده رسیدن به پیر زن واقعا سخته 

من خودم دیگه کاری به کارش ندارم ولی مهره های کمرش اسیب دیده است و پیچ و مهره است این مدت ک درد داشت یبار تعارفش نکردم بیا خونم بهت برسم یا دکتری ببرمت با اینکه همیشه من براش نوبت دکتر میگیرم و میبرمش ولی اینبار بی تفاوت گذشتم 

بهونمم دوتا بچه کوچیک بود حتی زنگ نزدم حالشو بپرسم دوست دارم همینجوری بمونم دیگه نمیخوام واسم مهم باشه

باز باران با ترانه محکم خورد رو در خانه در خونمون شکست🙁🙁🙁😕
نه عزیزم اصلا الان چند ساله دلم میخواد ماه محرمها، عیدها، روزهای تعطیل، عروسیها و هر مراسم دیگه ای ...

راستی از اون ختم زیارت‌ عاشورا چه خبر

توفیق پیدا کردی بگیری؟

به نکات زیر توجه شود: منو که یادتونه؟😍 👈  ۱-به زودی در این مکان تیکر بارداری به مدت ۹ ماه نصب میشود.تیکرم واقعی شد. برای سلامتی و پر خیر و برکت بودن و سالم و صالح بودن  نی نی م دعا کنید.اجرکم عندالله ۲-بعد از آن تیکر تولد بچه هام تا یکسالگی نصب میشود.۳-ان شالله خداوند بهم دوقلو خواهد داد شاید هم ۳ قلو.هر تعداد فرزند قابل قبول است.حتی یکی.از دریافت نوزادان قبل از موعد تولد یا دچار خط و خش خوردگی یا هرگونه آسیب دیدگی معذوریم ۴-از شوخی های بیجا پرهیز شود نصب تیکر جدی است. ۵-عدم باور شما به این مساله تاثیری در نصب تیکر ندارد.۶-نصب تیکر با توسل به سرورم امام حسین ع انجام می شود.درصورت تمایل می توانید با ایشان تماس بگیرید و درخواست تیکر نمایید.همچنین می توانید از شعبه های دیگر نصب تیکر مانند شعبه علی اصغر ع و شعبه ابالفضل ع و ... درخواست نصب تیکر نمایید.۸-نامبرده بسیار سختی کشیده و داغ فرزند دیده است.از چشم داشت به بارداری و فرزند دار شدن وی به شدت پرهیز شود.حتی شما دوست گرامی.۹-تنها در صورتی مجاز به کپی امضای بنده می باشید که صرفا از موسسه امام حسین ع و یارانش و خانواده و پدرومادر و جد و فرزندانش درخواست نصب تیکر کرده باشید.در غیر اینصورت طبق قوانین کپی رایت با شما برخورد خواهد شد۱۰-خواندن هر روزه زیارت عاشورا تا ۴۰ روز از شرایط دریافت تیکر می باشد.۱۱-فرزند یا فرزندانی که  به واسطه ی این موسسه و سایر شعب دریافت شوند دارای گارانتی بی قید و شرط مادام العمر خواهد بود.و من الله التوفیق 🌹    https://www.ninisite.com/discussion/topic/2788625/ختم-و-دعاهایی-مجرب-برای-بارداری?postId=90945812
 مادرشوهرمن باحاله بچهای جاریم میرن خونش جیش میکنن انوقت میاد ب من میگ فرشا بومیدن باید شسته ...

باید زنگ میزدی جاریت درجا 

میگفتی بیا مامان کارت داره😁

سنگ اگر کاسه ی زرین شکند  ‌‌    ارزش سنگ نیافزاید و زر کم نشود
2706