2733
2734
@نی_نی_یار_3     سلام این کاربر و چندنفر دیگه که معرف حضورتون هستن ، مدتهاس میان تو تاپی ...

من با این کامنتا چیه تورو بد جلوه دادم دقیقاً؟

یه جور تذکر به کاربرای بیچاره ای بود که دلشون به حال .... سوخته که بیشتر ازین درگیر نشن!

با این منشن کردن نی نی یارها بیشتر خودتو به همه نشون میدی

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

😅😅😅 عزیزجان. استارتر خودش میدونه چیکارس. فقط واسه این تاپیک میزنه ک بقیه واسش دلسوزی کنن و شوهرشو ...

@نی_نی_یار_3    

یعنی چی که به من میگه خودش میدونه چیکارس؟؟؟؟؟

چرا اینجا هرکسی مجازه تهمت بزنه و هرجور خاست دهنشو واکنه

چرا مردم آزاری اینجا تموم نشدنیه؟ ایا واقعا من مشکلی ندارم و تاپیک میزنم دلسوزی بیخود بخرم و شوهرمو چهارتا غریبه نفرین کنن؟؟!!!!

ممنون میشم رسیدگی کنید به اذیت و آزارهای این افراد

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
2731
واقعا که بی ادبی من چه حرفی زدم؟ تو داری حرف .... میزنی انقد بچه و کوته فکری که مطمئن بودم ریپلای ...

@نی_نی_یار_3    

لطفا نگاه کنید که خیلی راحت توهین میکنه، درحالیکه توهین جرم محسوب میشه به تنهایی

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    
من با این کامنتا چیه تورو بد جلوه دادم دقیقاً؟ یه جور تذکر به کاربرای بیچاره ای بود که دلشون به حال ...

@نی_نی_یار_3      

@نی_نی_یار_5    

@نی_نی_یار_3     یعنی چی که به من میگه خودش میدونه چیکارس؟؟؟؟؟ چرا اینجا هرکسی مجازه ...

اخه خانم. شما هنوز با این سن متوجه نمیشی اینجا کسی تورو نمیشناسدت ک بخاد اذیتت کنه‌. مرض هم نداریم. فقط واسه خودت این حرفا رو میزنیم. وگرنه شما با شوهر فلک زدت بد باشی یا خوب باشی چی ب ما میرسه؟؟؟

یه شیرهيچوقت خودش رو نگران نظرات گوسفند جماعت نميكنه :))
واقعا که بی ادبی من چه حرفی زدم؟ تو داری حرف .... میزنی انقد بچه و کوته فکری که مطمئن بودم ریپلای ...

شما اجازه ندارین به سایر کاربران  بی احترامی کنید، اگر تاپیکشون رو نمیپسندید چرا دنبال میکنید؟

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید

واقعا حرف زدن خودت رو نمیبینی؟

همیشه همینطوری؟

خدا هدایتت کنه ان شاالله ...

@نی_نی_یار_5    

لطفا بابت صحبت کردنش تذکر بدید

بدجوری از دستش شاکی ام

چرا بهم توهین کرد گفت بیجا میکنی؟

الانم دیوانم کرده ول نمیکنه

لطفا رسیدگی کنید

شما اجازه ندارین به سایر کاربران  بی احترامی کنید، اگر تاپیکشون رو نمیپسندید چرا دنبال میکنید؟

من چه بی احترامی کردم؟ ایشون توهین وار نوشته در دهاتی!!!!

من یجور تذکر بهش دادم

میگه بیجا میکنی

واقعا ایشون حق داره به کاربرا توهین کنه ولی کاربر اجازه نداره از خودش دفاع کنه !!!!!

ای گفتی .قربونت .

به فرض کاربری اشتباه داره می‌ره ، با کوبوندنش می‌خوان راهشو درست کنن؟! بعید می‌دونم .می‌خوان با توهین بگن خیلی داناییم در حالیکه اشتباه میکنن .

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

@نی_نی_یار_3     واقعا نمی خواین به خود این خانوم چیزی بگید؟

واقعا از نظر شما ایشون کار اشتباه انجام نداده؟

هیچ توهینی در نگارش ایشون به چشم شما نمیاد!!!!!!!!!!!!

شاید هم معیارهای من برای سنجیدن شخصیت آدم ها با شما بسیاااار متفاوته

@نی_نی_یار_3   واقعا میاین به خود این خانوم چیزی بگید؟ واقعا از نظر شما ایشون کار اشتباه انجا ...

ایشون هم اجازه ندارن بی احترامی کنن 

برای حذف تاپیک ۱ مورد  لینک خصوصی رو به پی وی (پیام خصوصی) niniyar_1 ارسال کنید

عزیزم این استارتر بنده خدا تا حالا حداقل  سه تا کاربری ایجاد کرده برای درد دل ،هر بار  اومدن جمع شدن آنقدر کوبوندنش و  توهین کردن  و حرف بارش کردن که سر آخر از کوره در رفته  عصبانی شده و جواب تند مثل خودشون داده ، وبعدم کاربریشو لغو کردن.

واقعا ما نمی‌تونیم قضاوت کنیم تا جاش نباشیم .کمک نمی‌تونیم بکنیم عذابم ندیم .من به عنوان یه عضو قدیمی حق رو به استارتر میدم .ممنون.

هرگاه خداوند تورا به لبه پرتگاه هدایت کرد به او اطمینان کن چون یا تورا از پشت خواهد گرفت یا پرواز کردن را به تو خواهد آموخت.

اومدم تشکرکنم گوشیم خاموش بود و خارج شدم، مجبور شدم اسکرین بزارم

2706