2737
2739
من امروز رفتم تو 24 هفته اخرین بار 16 هفته رفتم 149 کیلو بودم دختر گلم 

تازه با توجه به تیکرتون بخوایم حساب کنیم ۲۵ هفتتون پر شده رفتین تو ۲۶ هفته مگه تاریخ ایکرتون اشتباهه؟

چون سن بارداریامون نزدیک همه میگ،

من الان ۲۳ هفته پر شدم رفتم تو ۲۴ هفته ولی دو هفته از شما عقب ترم

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم شما که ۲۴ هفتت پر شده!!باید بگی ۲۴ هفته هستم نه که رفتم تو ۲۴ هفته شما الان رفتی تو هفته ۲۵  ...

ن 23 پر شده امروز رفتم 24 هفته ای دیگ شنبه میرم 25

دخترم منو بابایی بی صبرانه منتظرتیم انشالله بسلامتی بیای بغلمون😘😘😘
2731
ن 23 پر شده امروز رفتم 24 هفته ای دیگ شنبه میرم 25

پس چرا تیکرتون نوشته ۱۴ هفته تا زایمانتون مونده؟

خدای مهربون شاکرم بخاطر آفریدن این مرد بهشتی ممنونم که سرنوشتم رو باهاش نوشتی ... خونواده سه نفرمون رو در پناه خودت حفظ کن
تازه با توجه به تیکرتون بخوایم حساب کنیم ۲۵ هفتتون پر شده رفتین تو ۲۶ هفته مگه تاریخ ایکرتون اشتباهه ...

واقعا عزیزم من 22 مهر رفتم دکتر گفت اخرای 23 یعنی 5 روز پیش گفت گفت تقریبا 24

2740

دکترسونو و بهداشت گفتن ک 9 الی 15 بهمن زایمانمه البته طبیعی 

خخخخخ با ٤كيلويي ك اضافه كرديم حتما آخه من شديد ويار داشتم

من ویار نداشتم اما حساسیت بارداری گرفتم فشارخون‌گرفتم الانم ک سوزش شدید معده واسید معده کاش فقط همون اول ویار بودو تمام ولی الان هرماه یچیزی اضافه میشه😑

👪
دکترسونو و بهداشت گفتن ک 9 الی 15 بهمن زایمانمه البته طبیعی 

۱۶ روز تیکرتون بارداریتونو بیشتر از من نشون میده من الان ۲۳ هفته و سه روزمه

چطوری اینطوریه

آخرین پریودت کی بوده مگه گلم؟

من 5.30 رفتم سونو انومالی و غربالگری گفت 16 هفته دوروز خب شما اگ بلدی میشه حساب کنی برام ممنون

۱۶ روز تیکرتون بارداریتونو بیشتر از من نشون میده  من الان ۲۳ هفته و سه روزمه چطوری اینطوریه ...

8 اردیبهشت

من ویار نداشتم اما حساسیت بارداری گرفتم فشارخون‌گرفتم الانم ک سوزش شدید معده واسید معده کاش فقط همون ...

من چي بگم ك همش انقباض و زيره دلم درد ميكنه 

كاش اين روزا زودي تمام بشه راحت بشيم

اسم ني نيتو چي گذاشتي

خدا جونم بابت هديه اي ك بهم دادي ممنونم🙏🏻ماكانم تمام زندگيم👶🏻
من 5.30 رفتم سونو انومالی و غربالگری گفت 16 هفته دوروز خب شما اگ بلدی میشه حساب کنی برام ممنون

والا طبق سونو اصلا نمیشه حساب کنی دوباره یهو ۲۸ هفته میری دو هفته عقب تر میگه ۳۲ هفته میری یه هفته بیشتر میگه باید طبق تاریخ پریودتون حساب کنید سن بارداریتونو 

مثلا من ۱۹ اردیبهشت بودم الانم ۲۳ هفته و دو روز میشم دقیقا

کاری ندارم سونو چی میگه سونو تا آخرش صدبار تغییر میکنه آخر برمیگرده به همون سن پریود

2706