2737
2739
برا من هاله خیلی کم رنگ میندازه 

هاله کمرنگ بعد از چند دقیقه نگو بعد ی شبانه روز یا چند ساعت ک خودمو ب همین برکت از لامپ منزل اویزون میکنم😂

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

هاله کمرنگ بعد از چند دقیقه نگو بعد ی شبانه روز یا چند ساعت ک خودمو ب همین برکت از لامپ منزل اویزون ...

نه عزیزم هاله کم رنگ بلافاصله بعد اینکه قطره میریزم میبینم، میگم وقتی خشک میشه همون هاله کم رنگ یکم پر رنگ تر میشه 

استارتر الان بری آز مثبتم نشون نده مشکوک نشون میده خیالت راحت میشه.

هورمون اول تو خون پر میشه بعد تو ادرار برو آز لطفا 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
2731
نه عزیزم هاله کم رنگ بلافاصله بعد اینکه قطره میریزم میبینم، میگم وقتی خشک میشه همون هاله کم رنگ یکم ...

بعد ۵ دقیقه بیبی چکت عین انتهاری منفجرم شد بهش توجه نکن کل بیبی چکتم قرمز شد دیگه اعتباری نداره.روشو بخون ننوشته بعد خشک شدن.ببخشیدا ولی تو حامله هم باشی خدای نکرده بچت نمیمونه 

شب تاریک و سنگستان و مو مستقدح از دست مو افتاد و نشکستنگهدارنده‌ اش نیکو نگهداشتو گرنه صد قدح نفتاده بشکست😊😊😊
استارتر الان بری آز مثبتم نشون نده مشکوک نشون میده خیالت راحت میشه. هورمون اول تو خون پر میشه بعد ت ...

کی برم من میخام فردا برم، تا سه شنبه خودمو نگه میدارم ولی استرس دارم 😥

بیست شهریوراخرین پریودیش بود بعد اومد خونه مامانم فک کنم پونزدهم اینابود بی بی زد دید مثبته احتمالا بعدازپاک شدنش نزدیکی اگه داشته حتماگرفته اخه رحمش روسه ماه پیش کورتاژ کردن سقط داشته برای همون تمیز بوده سریع گرفته عزیزم البته این اگه بمونه میشه بچه سوم

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!
2738
کی برم من میخام فردا برم، تا سه شنبه خودمو نگه میدارم ولی استرس دارم 😥

برو فردا اگه تا الان تو ادرارت هست که هاله میندازه حتما تو خون هم هست فقط بتا رو پایین نشون میده خیال خودتو مارو راحت میکنی 

بعد ۵ دقیقه بیبی چکت عین انتهاری منفجرم شد بهش توجه نکن کل بیبی چکتم قرمز شد دیگه اعتباری نداره.روشو ...

نه عزیزم منکه هاله رو همون اول میبینم وقتی خشک میشه همون هاله خیلی کمرنگ که عکسم مشخصه، پر رنگ تر میشه

نه عزیزم هاله کم رنگ بلافاصله بعد اینکه قطره میریزم میبینم، میگم وقتی خشک میشه همون هاله کم رنگ یکم ...

چون قبل موعد هست دو ب شکم این موارد با بی بی اوکی نمیشه آزمایش لازمه 

ولی اگه همینطور باشه ک هاله میندازه سریع پس یعنی ی خبرایی هست😉شاد باشی و ایشالله خبرای شادی آور بهت برسه

خنده بر لب میزنم تا کَس نداند راز مَن...وَرنه این دنیا که مادیدیم خندیدن نداشت...
طوسی،، صورتی خیلی کمرنگ خیلی

خب این خطو که تو حالت عادی هم داره!!!!

شاید به خاطر خیسی این خطه میاد وگرنه طوسی نباید بشه.

یه بیبی چک بردار آب خالی بریز روش ببین باز طوسی میشه؟؟؟

عزیزممممممممممم دعا کن برام، هورا پس،،، فردا برم 

آره حتما برو انشالله مامانی،امروزم جای استرس از امام حسین بخواه 😘

2706