2737
2734
عنوان

همسرم منو درک نمیکنه

| مشاهده متن کامل بحث + 2258 بازدید | 110 پست
شما که جاشون نبودید تا مردی خودش دوست نداشته باشه ازخانواده اش ببره هیچکی نمیتونه کاری کنه مثلا شو ...

شوهر منم دوست نداره بره خونه پدرش 

من دوست دارم برم اونجا 

شوهرم دوست داره مهمونی تو خونه مادرمو 

من دوست ندارم اصلا 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
با شوهرت بحث نکن هر وقت خسته شدی برو خونه مادرشوهرت بخواب

حوصله اخم و تخم مادرشوهرمو ندارم 

اصلا همیشه منو میبینه غم میاد سراغش

دخترشو میببنه نیشش تا بناگدش بازه

هرچیزی باید همون موقع که ذوقشو داری اتفاق بیفته.. بعدش دیگه بی فایده س

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شما که جاشون نبودید تا مردی خودش دوست نداشته باشه ازخانواده اش ببره هیچکی نمیتونه کاری کنه مثلا شو ...

با چشم خودم دیدم که داییم زنش بهش گفته نرو پیش خواهرت نرفته.به مادرت کمک مالی نکن نکرده...مادرت نیاد خونمون نذاشته بیاد...خانواده ما عجیبن 

شوهر منم دوست نداره بره خونه پدرش  من دوست دارم برم اونجا  شوهرم دوست داره مهمونی تو ...

کلا مامان بابای ما خانوما مثل اینکه زیادی لوسشون میکنن خوششون میاد

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
2728
با چشم خودم دیدم که داییم زنش بهش گفته نرو پیش خواهرت نرفته.به مادرت کمک مالی نکن نکرده...مادرت نیاد ...

داییتون مرد شریف و با حیاس 

خانومش سو استفاده میکنه 

شوهر منم مثل دایی شماست 

ولی نه به این شدت 

بگم مثلا اذیتم کردن یا ی حرفی بهم زدن 

ناراحت میشه ولی با کسی دعوا نمیکنه 

میریزه تو خودش 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
خدایی اینجوری نگید من تو ۲۲ سال زنگی یکبار هم نشده خانمم را به اجبار جایی حتی خونه پدر و مادر خودم ب ...

یک چیز مهمتر هم بگم که خانمم خودش یک خانم کامل و فوق العاده است تو هر کاری نظر منو میخاد و برای نظرم هم احترام قائله با اینکه خودش نظراتش کامل و بی نقصه بازم نظر منو میخاد حتی تو لباس پوشیدنش هم نظر منو میخاد و برام احترام قائله تو این ۲۲ سال یکبار اسم منو بدون آقا نگفته حتی تو ناراحتی که ممکن هست به هر حال هر چند کم پیش بیاد الگوی خوبی تو خانواده من و خودش هست خدا حفظش کنه

اگه من رفتارم خوب بوده اونم فوق العاده هست

خب داری به رفتارهای اونا اهمیت میدی یکی دوبار کار خودتو بکن عادت میکنی

چ میدونم کلا بدبختیه

2738
نه بدنم حساسه

😶😶😶

آبجی سیاست 

فقط سیاست 

فک کن رفتی مهمانی یه هفته از آشپزی و تمیز کردن خونه راحتی 

درضمن تو که باید بمونی حداقل غر نزن موندنت یه سودی واست بعد داشته باشه 

اگه بخوای بعدا منت بذاری سرش که واسه خانوادش ۷روز موندی 

نتونه بهونه بیاره تو که به زور نگهت داشتم اونجا و اصلا نمی امدی

فوقش ۱۰روز بیشتر این ک نیست 

فک کن روزه امام حسین نشستی ک همش گریه و زاری هست

بعدشم یه چند تا آدم میبینی حوصله سر نمیره همشون که ماتم نگرفتن 

یکی دوتاشونم عروسا مردمن 

اتو دست مادر شوهرت نده که فردا بگه زنت فلان و بهمون به درد نمیخوره

انقد اوکی باش الان باهاش که فردا هرکی هرچی گفت خودش روبروشون وایسه نگه مادرم راست میگه

سیاست میخواد شمام عاقل 

این حساسیت ها هم به خرج نده

مگه عروس خانواده نیستی؟

روت بذار سنگ پا باشه یه تخم مرغ بردار سرخ کن بخور 

نگاتم کردن بگو من دلم نمیاد غذا فاتحه بخورم

اگه یکم حساس نباشی بهتره

خونه مادر هم میری 

این ماه نشد ماه بعد اگه خواستی بری ام همسرت بهونه نداره غر بزنه بگه تو که واسه ما انقدر غر زدی من نمیبرمت یا زود برگردیم  

آبجی سیاست با شوهرت داشته باش جلو خانواده همسرت بذار سر بلند بشه 

حالا عروساهمه هستن فقط شما نمیخوای باشی 

آدم سرخورده میشه  

آقا هستم🕵️‍♂️
کلا مامان بابای ما خانوما مثل اینکه زیادی لوسشون میکنن خوششون میاد

من پدر ندارم 

ولی برادرام خیلی به شوهرم احترام میذارن 

ولی برادرام با من قطع رابطن و حرف نمیرنیم 

حوصله اخم و تخم مادرشوهرمو ندارم  اصلا همیشه منو میبینه غم میاد سراغش دخترشو میببنه نیشش تا ب ...

نمیدونم یه لباس فروشی محلی نزدیکتون نیست؟چهارتا لباس زیر بخری؟دوستی آشنایی؟خواهرشوهری ؟کسی نیست بهش بگی لباس میخوایی باهات بیاد تا خونتون؟با مادرشوهرت برو خونت لباسات رو بردار دوش بگیر برگرد

منم آدمم ممکنه گاهی اشتباهی کنم 
😶😶😶 آبجی سیاست  فقط سیاست  فک کن رفتی مهمانی یه هفته از آشپزی و تمیز کردن خونه راحتی ...

شما درست میگین عزیزم 

ولی من نمیتونم بمونم چیکار کنم اخه

سعیمو میکنم ازین ب بعد 

😶😶😶 آبجی سیاست  فقط سیاست  فک کن رفتی مهمانی یه هفته از آشپزی و تمیز کردن خونه راحتی ...

چه با سیاستی خوشم اومد 

2706