2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اگه اقاهه خیلی سنگ صبور این دختره باشه .

همش سنگ صبوری نیست که

زن و شوهر باید تو خیلی چیزا مکمل هم باشن

کسیکه تو دوران کهولت سنه با کسی که اوج جوونیشه خیلی خیلی درک و روحیات متفاوتی دارن.خواسته ها و نیازهاشون.شادی و غمهاشون.دغدغه هاشون.

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

فقطم سنگ صبور دخترای جوون ترگل ورگل😏😏😏

اینجا چکار میکنم من🔫🐴تاپیکها و پستها رو با دقت نمیخونم ببخشید🔫🐴 به نی نی یار میگم چرا ترکوندینم میگه واسه گذاشتن ایموجی خنده   (ر.ک به تنها تاپیکم صفحه ۳  )  شما تو تاپیکای انفجاری صدام کنید من قول میدم با گریه بیام پیتیکوووححححههههه😍😍😍🐎🐎🐎 
2738
ای وای نه نه اصلا 

ببین اصلا اون زن بدنش که جوون تره براش مهم نیس .

من منطورم اینه . این خانم مطلقه هس 

اون مرد ایا براش این زن باارزش میشه محبت کنه 

30 کوچیک تره .

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی

اره  . فامیل نزدیک ما . دختره ۲۰ ساله بود با مرد ۵۰ ساله ازدواج کردو رفت کانادا . الان سه تا بچه دارن و ۲۰ سال میگذره . مرده عاااشق زنشه و زنشم همینطور . ولی خب معلومه زنه الان پشیمونه چون اوج جوونی و خوشگلی و شادیشه ولی مرده ساکت و همش تو خودشه .  

فقطم سنگ صبور دخترای جوون ترگل ورگل😏😏😏

واقعا یعنی منظور داره ؟بده .

نمیشه قانع بشه به این زن 

حتی اگه از حرفهام خوشتون نیومد ، برام گزارش نزنید چون خواهر و..ندارم فقط توی نی نی ساست میتونم حرفام رو بزنم . مرسیییی
2706