2733
2734
عنوان

از کدوم کار مهمون بدتون میاد؟؟😞

| مشاهده متن کامل بحث + 73315 بازدید | 1392 پست
چقد عجیب. تو فصل سرما چکار میکنی؟ فضای تراس بسته است یا باز؟

بسته که نیست 

ولی چون موتور کولرها  رو  روی سکوی تراس گذاشتیم  تقریبا میشه گفت بسته است.

گاز و جاظرفی و رخت آویز و ادویه جات و  همه  چیم اونجاست 

اونجا هم ظرف میشورم . 

« Made in pain 💔» به دَشتـی رسیدی بلندتر بخند! بلندتر بخند یادِ خونه بیـوفتُم ..:)                                                           هر هویتی رو رها کردم.‌ هر احساسی رو از بین بردم. هر خاطره‌ای رو‌ دفن کردم و هر آرزویی رو نادیده گرفتم. به نظر میرسه بی‌نقص‌ترین فرصت برای زندگی‌کردنه. بدون زنجیر.                  مردمان شهر برای آزادی تابوت ساختندو برای عشق مرز، غافل از اینکه نه آزادی در تابوت جا میگیرد، نه عشق مرز میشناسد.-ارنستو چگوارا      لینک تاپیک اهدای عضو من کلیک کنید. ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خنده نداره کلا بوس کردن را دوست ندارم خواهرم و مادرم و کسایی ک برام خیلی عزیزن محکم در اغوش میگیریم ...

اخر حرفت استیکر خنده گذاشتی منم گذاشتم چون فکر کردم میدونی چقدر خنده داره حرفت اینکه گفتی مگه الانم کسی هست ببوسه !!!!!! نمیدونستم بدهکارم میشم یه چی😑😑😑😑

امید واقعی یعنی امیدواری در لحظاتی که همه چیز ناامید کننده به نظر میرسد😎
اخر حرفت استیکر خنده گذاشتی منم گذاشتم چون فکر کردم میدونی چقدر خنده داره حرفت اینکه گفتی مگه الانم ...

ن عزیزم چ حرفیع گلم میگید شما تاج سر هستید

شهامت میخواد سرد باشی ولی گرم بخندی...
2731
این که شب بمونه و صبح زود بیدار بشه رختخوابشو‌جمع کنه و دست به سینه منتظر صبونه بشینه😂

وای وای فقط این

اینکه صبح باید از خواب نازم بزنم پاشم صبحونه بدم اونم برای کسایی که ۷ پا میشن😢

Dance me to the end of Love...

از مهمون سرزده خیلی بدم میاد

همیشه اولین تجربه ها یا خیلی تلخ هستند یا خیلی شیرین بعد از آن اولین ها همه چیز به مرور عادی میشود شاید بزرگترین موهبتی که خداوند به انسان داشته همین قصه ی تلخ عادت است...💔
بیان پشت در بی خبر .  چهار زانو زدن رو مبل ، رفتن تو آشپزخونه و شستن دست تو سینک (البته برای بع ...

خشک کردن دست به کنار، مادر شوهر من با حوله ی من روی اوپن رو خشک کرد  

اَلَم یَعلَم بِأن الله یریٰ آیا نمی داند که خدا او را می بیند؟         آیه ۱۴ سوره علق
2706