2737
2734
عنوان

اقا پسرا بیاید، در مورد اخلاق پسرا سوال دارم 😄

| مشاهده متن کامل بحث + 16022 بازدید | 413 پست
اونکه قرار نیست کاملا درسته.ولی 90 درصد دخترا احساساتشون بر قرار و مدارا شون مسلط تره پس قطعا مورد س ...

نمیدونم ... ولی من اینجوری که شما توصیف کردین نیستم🙄

کلا آدم بی احساسیم همه میگن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

پسر همیشه باید ۴ سال حداقل از دختر بزرگ تر باشه  تا بتونن کنار بیان  چون پسر ۳۰ ساله قدر ...

اصلا ربطی به سن نداره به شخصیتش و طرز فکرش ربط داره یارو ادم باشه درکش خیلی بالاست ولی لاشی باشه اصلا هیچ درکی نداره و فقط به خودش اهمیت میده

2728
اصلا ربطی به سن نداره به شخصیتش و طرز فکرش ربط داره یارو ادم باشه درکش خیلی بالاست ولی لاشی باشه اصل ...

حرفتون درسته ولی من بین پسرای اطرافم که خیلی فکر می کند سرشون می شه ولی در خیلی مسائل بچگونه رفتار می کنند و تشخیص اینکه سن رفتاری شما چند است دیگران باید بگند ولی خوب پسرای ۱۸ ساله هستند که ثل ۳۰ رفتار می کنند ۳۰ هستند مثل ۱۸ ساله ها رفتار می کنند ولی به شخصا احساس می کنم سرا هر چی زرگ بشن بازم یه رفتار بچگانه نشون می دن البته این خودش یه نوع جذابیته

اصلا چرا دوست میشید ؟ من همین الان یه دختر بیاد پی ویم بلاک میکنم ! چون حوصله سر و کله زدن ندارم دلی ...

من که باور نمیکنم شما دوست دختر نداشته باشید 

چون ی پسر ۱۷ساله با ۵۰نفر و خیلی کرم میریزع

اصلا ربطی به سن نداره به شخصیتش و طرز فکرش ربط داره یارو ادم باشه درکش خیلی بالاست ولی لاشی باشه اصل ...

ببخشید ی سوال دارم 

الان شما درکتون بالاست یا لاشی هستید؟؟؟

2740