2733
2734
عنوان

کیا به چشم زخم اعتقاد دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 46 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

وای آره مادرشوهر منم همینه همش میگه شوهرت فلان میکنه شوهر من نمیکنه یا ی کار مشابه بکنه میگه پدر و ...

متنفرم از مقایسه

خداروشکر دیگه باردار نیستم.تیکر تولد یکسالیه گل دخترمه😁😍 ی صلوات بفرست برا اونایی که آرزوی مادر شدن دارن (خدایا هرچه زودتر این نعمت رو بهشون بده)
2728
میدونستین سنگایی چشم زخم اگه چشمتون بزنن میترکه یا کنده میشه

دقیقا من یه پلاک‌و زنجیر چشم داشتم سه چهارسالی بود گردنم بود تا شب بله برونم مهمونا که رفتن دیدم ترکیده 

مگه آدم یادش میره بهش چی گذشت تا گذشت‌.‌...
دقیقا من یه پلاک‌و زنجیر چشم داشتم سه چهارسالی بود گردنم بود تا شب بله برونم مهمونا که رفتن دیدم ترک ...

جالب اینجاست که هر کاریش کنی نمیشکنه سنگش بسکه محکمه

یه روزم حال دل ما خوب میشه؟!#:(:)             
2740

بابام تعریف میکرد که زمانی که بابام بچه بودن یک پیرزنه بوده که به چشم شوری معروف بوده یعنی هرکی میفهمیده این پیرزنه میخواد بیاد قبلش کلی اسپند میسوزونده و کلی دعا و... اخرشم ی اتفاقی میوفتاده ،ی بار رفته خونه عموی بابام ، اونجا یک درختی داشتن که خیلی تنومند بوده و صد سال قدمت داشته ، خلاصه رفته اونجا و گفته عجب درخت بزرگی ، این حتما خیلی قدمت داره و فلان ، شب یک دفعه ی طوفانی میشه که چشم چشمو نمیدیده و درختی که با تبر کنده نمیشده ، از وسط دو نصف میشه 

وای واقعا؟😑😑مگه داریم مگه میشه😑

به خدا راست میگم اون کردنبند چهارسال گردن من بود هیچیش نشده بود تا اون شب متاسفانه خانواده شوهرم چشماشون شوره مخصوصا یکی از خواهراش که همشون هم به زبون میان که فلانی چشماش خیلی شوره 

به خدا راست میگم اون کردنبند چهارسال گردن من بود هیچیش نشده بود تا اون شب متاسفانه خانواده شوهرم چشم ...

من دارم ازونا کلا نیم ست چشم نظر طلاشو دارم فکر کنم اونی که شما داشتین فرق میکرد نه؟

من دارم ازونا کلا نیم ست چشم نظر طلاشو دارم فکر کنم اونی که شما داشتین فرق میکرد نه؟

واسه من قشنگ شکل چشم بود منم سرویسشو‌ داشتم‌ ولی همرو‌فروختم

واسه من قشنگ شکل چشم بود منم سرویسشو‌ داشتم‌ ولی همرو‌فروختم

عجب حرفی زدی ولی. منم چشم نظر رو خیلی قبول دارم. زن عموم واسه بله برونم اومد انقدر نفس کشید گفت پوف اوف😶 رفتم اشپزخونه یه سینی چایی بریزم کتری که تازه خریده بودیم یهو دستگیرش دراومد خدا بهم رحم کرد اب جوش روم نریخت فقط دستم یکم سوخت😣😣

2706