2733
2739
عنوان

ختم سوره فجر هدیه به امام حسین و تمامی شهدای کربلا و چهارده معصوم

| مشاهده متن کامل بحث + 1710 بازدید | 204 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

انشالله در پناه خدا باشین سالم و تندرست🙏🙏🌸

یه دنیا ممنون.انشالله حاجت رواشین.خیلی التماس دعا دارم با کلی دوا و دکتر حامله شدم و حالم خیلی بده و درد دارم.لطفا برام دعا کنین.

میشه برا ارامشم و زندگیم یه صلوات بفرستین! ممنون
2731
@elham_311     @mr_sh     @yas243     @opujook   ...

ممنون عزیزم به یادم بودی

منم میخونم

یه عدد

ان شاالله خدا به هممون نظری عالی بکنه و هممون امشب دست پر از حاجت روایی باشیم

جایی که راه نیست، خداوند راه می گشایید❤              یا جلیل،یا رئوف ،یا رحیم، یا لطیف
سلام بچه ها منم یه بار به نیت حاجتهای قلبی دوستان و قبولیم تو آزمون استخدامی  میخونم. دوستان خو ...

قبول باشه عزیزم

انشالله بهترینا برات رقم بخوره. همین امشب آرزوهات امضا بشن تو آسمونا.

برای منم دعا کن🙏

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
یه دنیا ممنون.انشالله حاجت رواشین.خیلی التماس دعا دارم با کلی دوا و دکتر حامله شدم و حالم خیلی بده و ...

الهی عزیزم نگران نباش

از حضرت رقیه و حضرت علی اصغر برات خواستم با دستای کوچولوشون برای سلامتی خودتو و نی نیت دعا کنن. نگران نباش و آروم باش

من به دست های خدا خیره شدم معجزه کرد.
@وانابوال     @moti76     @مهریزان     @دخترگلگلی   &nb ...

سلام عزیزم مرسی التماس دعا

🌻اللهم عجل الولیک الفرج❤                               ماشاءلله لاحول ولا قوت الا بالله العلی العظیم❤           اللهم صل علی محمد وآل محمد وعجل الفرجهم❤
2740
ممنون که صدام زدی عزیرم الهی به حق ۷۲ تن حاجت رواشی.التماس دعا

الهی آمین😍الهی بحرمت امام حسین فرشته کوچولوتون رو صحیح وسلامت بدنیا بیارین وبزرگ کنین.الهی آمین🌹😘😘

خدا با منه و برای من کافیه  
الهی عزیزم نگران نباش از حضرت رقیه و حضرت علی اصغر برات خواستم با دستای کوچولوشون برای سلامتی خودتو ...

ممنون از لطفت.انشالله هرجا هستی دلت شاد و لبت خندون و تنت سالم باشه دوست عزیزم

الهی آمین😍الهی بحرمت امام حسین فرشته کوچولوتون رو صحیح وسلامت بدنیا بیارین وبزرگ کنین.الهی آمین🌹😘 ...

ممنون برای دعای قشنگت دوست خوبم.الهی هرجا هستی درپناه خدا باشی و انشالله بزودی حاجت رواشی و دلت شاد بشه

ممنون که صدام کردی خواهری     الهی به حق امام حسین حاجت رواوعاقبت بخیربشی    

الهی آمین😍الهی بحرمت امام حسین حاجترواوسعادتمندباشی وهمیشه عزیزخداباشی آبجی نازم.الهی آمین😘🌹😘

خدا با منه و برای من کافیه  
2706