2737
2734
زشت نیس ک دیگه😑😂😂

چرا خدایی خیلی زشته ✌😁

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمیری نفس😆😆😆😆😆 یاد شوهرم افتادم. تازه عروسی کرده بودیم مینشست آرایشش میکردم.بعد میگفت اگه دخت ...

😂😂😂😂چ پایه بوده😂😂

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
2731

بچه ها در واقع این عکس خطای دید داره این آقا پشت سر خانوم ایستاده 

صورت خانوم مشخص نیست

یه دوش آب گرم🛁 یه لباس راحتی 👗یه چای تازه دم🍵 یه موسیقی ملایم🎶🎧 به درک که خیلی از مشکلات حل نمیشه
دیگ منو صدا نمیزنیا 😕😁

میخواستم صدا بزنم والا😅

والدینی ک میگید دخترم باید تا قبل ۸خونه باشه    نیستی ببینی تا هشت چه میکنه این بازیکن.......‌‌....!                               😂😂😐میشه برای رسیدن ب اهداف وارزوهام ی صلوات بفرستی😢فرستادی بگو منم برات بفرستم😉پروفایل ادم اثر انگشت ادمه 😂😂😂برندار خانم 😂😂😂برندار         
😂😂😂😂چ پایه بوده😂😂

آره.فکر کن بااون ریش و پشم آرایشش میکردم.😆شوهرم مداحه همیشه ریش و سیبیل داره.

به هرکس به اندازه ی ظرفیتش محبت کن🤏                                        لینک حذف تاپیکهای درخواستی
2738

الان خانم های مدافع حقوق مردان نی نی سایت و پرچمداران روشن فکری میان تاپیکت و به چالش میکشن بعدم میترکوننت 

دوست عزیز تبادل نظر کن ولی لطفا نظرت و بهم تحمیل نکن چون من بیماری ای دارم ک‌ کشش اعصاب خوردی ندارم یوقت یه چیزی میگم ب دلت میگیره .....با تشکر
ن من دیگه عاشقش شدم نمیشه کاریش کرد😑😂😍

کی لی لی لی لی مبااارکههه💃💃💃💃

آهای تویی ک داری امضامو میخونی😊اره با توام عشقم😊 میشه واسم دوتا صلوات بفرسی و دعا کنی به اون چیزایی که تو دلمه برسم؟؟امیدوارم با همین صلوات خودتم به حاجتت برسی گلم مرسی❤❤❤