2733
2734
عنوان

برام دعا کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 379 بازدید | 65 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یه شب همچین حالی رو تجربه کردم  حسادت نیست  میفهمم  ان شاءالله که باردار میشی حتما ...

وای انگار الان دلم میاد بیرون

خدایا به منم یه بچه بده تروخدا. ...بخود خدا خستم
2731
میشه یاد بدی چه جوریه؟ 

چله آیت الله حق شناس یک مجموعه اعمال عبادی فردی است که شامل ۴۰روز  زیارت عاشورا و دعا ونمازهدیه و نماز زیارت ....پشت سرهم هست که منجر به حاجت روائی قطعی است و کلید حل مشکلات بخت گشائی ازدواج مشکلات خانوادگی روحی روانی شفاو...است این عمل قابل نیابت هست 

اگه حالمو بدونی....

هر کسی یه مشکلی داره.. میدونی چی بیشتر از خوده مشکله آدم رو اذیت میکنه ..اینکه یه جورایی احساس کنی خدا اصلا حواسش بهت نیس..حتی در حد یه نشونه نه حاجت روایی..فقط در حد یه نشونه که دل آدم آروم شه..ولی خدا اصلا انگار ن انگار.. دلم خییلی گرفته..برا همین درکت‌میکنم.. 

کار خوبه خدا درست کنه..😍😍😍
2740
خداحال دلتوخوب کنه انشالله ،خداروقسم میدم به احترام خون علی اصغر امام حسین خیلی زود دامنت سبزشه عزیز ...

مادرشوهرم یجوری بهم گفت انگار چند لحظه نفسم بالا نیومد

هر کسی یه مشکلی داره.. میدونی چی بیشتر از خوده مشکله آدم رو اذیت میکنه ..اینکه یه جورایی احساس کنی خ ...

آی خدا جونم و بگیره 

مادرشوهرم یجوری بهم گفت انگار چند لحظه نفسم بالا نیومد

من شاید مثل شما نبودم ولی خواهرای کوچیکترم ک ازدواج کردن وقتی من مجرد بودم همین حال شما رو حس کردم خیلی سخته ولی خدا بزرگه