2737
2739
تنها راهش اینه که غذاهای شیر رو زیاد میکنن بخوری مثل ابگوشت( بدون نخود)کله پاچه سوپ یا آش گوجه...دلس ...

ممنون از راهنماییت عزیزم

چشم حتما سعی میکنم

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اخ کاش منم انقدر خودمو عذاب نمیدادم و زودتر شیرخشکشو شروع میکردم.سه ماه تمام جنگیدم..اخرش شیرخشکی شد ...

دقیقا

منم نمیدونم تا کی بتونم بجنگم و تهش چی میشه

ایران به خاک خسته تو سوگند،به بغض خفته دماوند😞که شوق زنده ماندن من به شادی تو خورده پیوند😞ایران اگر دل ترا شکستند،تو را به بند کینه بستند😞چه عاشقان بی نشانی که پای درد تو نشستند😞 😞😞😞😞😞😞ایران به شوق زندگی، در مرگ روئین تن شده😞مرد و زنش تلفیقی از ابریشم و آهن شده😞ایران پر است از عاشقان، این گنج های بیشمار😞مرزیست پر گوهر ولی، با رنج های بیشمار😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢😢حس ششم!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷غیرت!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷جن!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد خاله زنک!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷😷😷دختر بچه شوهر کرده!!!!!😷😷😷😷😷😷😷مرد بچه باز!!!!😷😷😷😷😷😷😷😷رل 😷😷😷😷😷😷😷😷کراش😷😷😷😷😷😷😷کرونا!!!!!😷😷😷😷😷
دقیقا منم نمیدونم تا کی بتونم بجنگم و تهش چی میشه

من میدویدم وشیر میدادم..راه میرفتم وشیر میدادم..با موزیک ..بی موزیک..هرررررر جوری بگی بلکه کمی شیرمو بخوره.اما همش به زور میخورد...اماشیر خشکو با میل ورغبت فراوااان  

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
من میدویدم وشیر میدادم..راه میرفتم وشیر میدادم..با موزیک ..بی موزیک..هرررررر جوری بگی بلکه کمی شیرمو ...

دقیقا مثل دختر من

خیلی دوست داره 

الان چند وقتشه؟ 

مشکلی نداره یا دلدرد سرماخوردگی وزن گیریش اکیه؟

دقیقا مثل دختر من خیلی دوست داره  الان چند وقتشه؟  مشکلی نداره یا دلدرد سرماخوردگی وزن ...

تپلیه پسرم..مشکل خاصی نداره الان یازده ماهشه وسرماخوردگی از خواهرش که مدرسه میره گرفته .

خدایا شکرت که من لاغر شدم.🙏❤
2738

خيلي خوبه افرين واقعا به خدا از شير مادر بهتره هزارتا مزيت داره بااين كه فوق العاده سر درد دارم بهت بگم كه فقط اينكه بخواي استراحت كني دست كسي بسپري يا از شبر بگيريش اين خيلي راحت تره دوم اينكه كم وزن باشع رفلاكس داشته باشه با مريض شه شيرخشك مخصوص ميدي سوم اينكه محتاج غذا خوردن خودت نيست همه جي توش داره و به بدنش ميرسه و اد و اهنم داره مولتي م ندي اون داره چهارم اينكه خوب وزن ميده و من پسرم كه شيرخشكي بود از ددخترم خيلي همه چيزش بهتر بود باز بگم؟😂😂 ببين شير مادر خيلي خوبه ولي وقتي نميشه اون بهتره😋 اغوز و بده تاجايي كه ميشه بدوش بده بسه

....!هیچ کس احساسم را نفهمید. ..!

به نظرم تسلیم شد و شیر خشک بده

من ۴ ماه مقاومت کردم که شیر خودم بخوره اما نخورد بدتر از شیشه هم زده شد دیگه شیشه هم نگرفت

فقط خدا میدونه من چی کشیدم تا یه ذره بهش شیر دادم

الان میگم ای کاش شیشه بخوره اما اونم نمیخوره

خداراشکر که به کوچولوهات ساخته منم دارم نان میدم خیلی دوست داره دلم نمیاد ندم بهش     بع ...

دوست عزیز اگر شیرخشک حاوی پروبیوتیک ها و ترکیبات ایمونوفورتیس باشه ایمنی بدن بچه بالا میره و بچه مریض نمیشه .بچه من هجده ماهست تا الان خداروشکر مریض نشده البته نه ماه شیر خودمو دادم بعد شیرخشک آپتامیل.ببخشید میتونم بپرسم شما کدوم کشور هستید؟