2737
2734
عنوان

تا حالا از شوهرتون کتک خوردید

| مشاهده متن کامل بحث + 745 بازدید | 35 پست

حالا که چی؟؟

فک کنم اومدنوپز بدن که خیلی خوشبختن و کتکی از شوهراشون نخوردن...وگرنه ادم دیوونه هم از کتک خوردن خوشش نمیاد چه برسه به ی زن که هم ظریفه هم احساسی و رمانتیک😏😏😏😏

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤
من تا حالا نخوردم ولی حسم بهم میگه بالاخره میخورم 😁فقط خدا بهش رحم کنه حسم اشتباه باشه 

خخخخخخخ  دیوونه....خدا نکنه هیچوقت بخوری😂

لطفا واسه شاغل شدن من ی صلوات مهمونم کنید😍 خدا کنه با دعای شما مهربونا دستم تو جیب خودم باشه..خدا ب ازای همون صلوات ک برام میفرستی تو رو ب ارزوهات برسونه.....ان شاالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حالا که چی؟؟ فک کنم اومدنوپز بدن که خیلی خوشبختن و کتکی از شوهراشون نخوردن...وگرنه ادم دیوونه هم از ...

والا همینو بگو😕

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔
والا همینو بگو😕

والا.

من که برداشتی جز این نداشتم.

خدا کنه همیشه همینطور خوشبخت بمونن و کتک نخورن😃

2731