2737
2739
عنوان

تیکه های خانواده شوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 779 بازدید | 61 پست
دقیقاً من باید از دست اینا چیکار کنم خدایااااااااااااااااا 

به خاطر همین یه کلمه حرف این همه اتفاق افتاد؟؟؟ خب اشتباه از خودته زود عکس العمل نشون دادی یکم فکر کن که چی باعث شده این حرفو زده 

خیلی لوس بازی جلوشون در نیار اینطور که پیداست اونا یه دختر مستقل خودساخته ی محکم می پسندن حتی اگر اوتطور مخکم نیستی جلوی اونا اینطور وانمود کن 

یارب نظر تو برنگردد...
کاش دهنشو چنگ می‌گرفتم چندبار چیزی نگفتم دوهفته پیش که جلو مامانم گفت بغل زدم مامانمو عصبی شدم گفتم ...

نه اینطور جو زده شو نه اونطوری ساکت باسیاست جواب بده هروقت اینطوری گفت بگو مادر جون هرکی جای خودشو داره شما جای مادر منو نمیگیری ولی مثل مامانم دوست دارم 😉😉😉

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

آخه اون مادرم باشه که من باید اشهدمو بخونم از نظرش عروس یعنی کلفت میرم خونشون مستقیم میرم آشپزخونه خ ...

خخخ ببین حالا من که نگفتم اون مادرت باشه اصلا اول بگو چندسالته؟؟

یارب نظر تو برنگردد...
به خاطر همین یه کلمه حرف این همه اتفاق افتاد؟؟؟ خب اشتباه از خودته زود عکس العمل نشون دادی یکم فکر ک ...

تایپیکامو بخون میگه بیا کارهامو انجام بده بعد از کار بیا خونه ما خونشون چادر میداد دستم میگفت سرت کن تو خونه همش دستش رو روسریم بود

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
2728
خخخ ببین حالا من که نگفتم اون مادرت باشه اصلا اول بگو چندسالته؟؟

29

و خدایی که اسپانسر تموم آرزوهای من است 💚💚 خدا جونم منتظر معجزه تو زندگیم هستم پس معجزه کن ای معجزه گر
خودت چند سالته شوهرت چند سالشه یا خدا من 29 سالمه 

خب چی شده من 29اون سی

2740
تایپیکامو بخون میگه بیا کارهامو انجام بده بعد از کار بیا خونه ما خونشون چادر میداد دستم میگفت سرت کن ...

خب خیلی از این رفتارا رنج میکشی؟؟؟؟ میخوای علتشو بدونی؟؟؟؟ من عروس مثل تو زیاد دیدم 

خانواده شوهر وقتی اینطور رفتار میکنن که  

" ببخشیدا ولی دارن میبینن عروسشون زبل و زرنگ نیس و لوس و وارفته رفتار میکنه میخواد بره بغل مامانش لالا کنه اون وقت تصمیم میگیرن یکم سفت و سخت بشن 

ببخشید تند گفتم چون نمیدونستم با چه کلماتی بگم منظورمو برسونم 

شرمندم😔

یارب نظر تو برنگردد...
خب خیلی از این رفتارا رنج میکشی؟؟؟؟ میخوای علتشو بدونی؟؟؟؟ من عروس مثل تو زیاد دیدم  خانواده ش ...

من نمی‌خوام کلفتش باشم و برم براش کنم هیچ دختری تو خاندان ما اینجوری نیست آره من تو پر قو بزرگ شدم از اول خواستگاری گفتیم اونم از روز عقد شروع کرد

من فکر کردم میگی مادر شوهرم 29 سالشه 🤣🤣🤣🤣

خخخخخخخ نه پنجاه و هشت سالشه

چرا وقتی میری مستقیم میری توآشپز خونه 

خودش میگه از روز اول ک پاگشا کرد

2706