2733
2739
دلمم نمیاد  اخه عکاسم  عکسایی که میگیرم و میزارم  و.... یهو الکی میرم میگردم اینا ...

اپلیکیشنشو حذف کن و فقط گاهی با مرورگر برو اینستا اکانتتو حذف نکن فقط دیر به دیر برو سر بزن.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
دلمم نمیاد  اخه عکاسم  عکسایی که میگیرم و میزارم  و.... یهو الکی میرم میگردم اینا ...

سراغ اینجور عکس ها نرو. مثل اینک افرادی که اضافه وزن دارن شیرینی جات و کیک و غذاهای فست فودی نبینن.،چون اذیت میشن.

حوصلتون سر میره چیکار میکنین؟!

‌فیلم میبینم. کارای خونه. میرم بیرون یکم. با دخترم بازی میکنم. کلا کم پیش میاد حوصلم سر بره😁تلفن هم میزنم گاهی به دوستام باهاشون حرف میزنم. همین

2740
حوصلتون سر میره چیکار میکنین؟!

من که فعلا دانشجوعم و درگیر درس و اینا.وقتیم بیکار میشم وقتمو با آقامون میگذرونم و با نی نی سایتم تازه آشنا شدم چیز جالب و به درد بخوریه و فیلم میبینم و گاهی هم سرچ میکنم.خب میتونی کتاب بخونی،فیلم ببینی،ورزش کنی حتی تنها و تو خونه،غذاها و چیزای خوشمزه و جدید رو امتحان کنی،با عزیزانت گپ بزنی،راجع به مسائلی که برات جالبن تحقیق کنی،موسیقی گوش بدی،تفریح بری ووووو هزاران کار دیگه.فقط کافیه اراده کنی که خودت و زندگیت رو در جهت بهتر و مفیدتری سوق بدی،مطمئن باش تواناییش رو داری   

من خودم یوتیوب رو ترجیح میدم به اینستاگرام...چیز دیگه ای به ذهنم نمیرسه..بنظرم سعی کن یه هفته نری ای ...

آره منم  گاهی تو یوتیوب ی چیزایی میبینم . ولی خوب فقط با فیل تر شکن کار میکنه اونم 😐