2737
2739
پول خودمه  بهم میگه اگر به اونا میخوای یه تومن بدی من چقدر

باشه بازم‌شوهرت حق داره ناراحت بشه دیگه تو زندگی منوتو نداریم 

مثلا شوهرت بگه ۷ودم کار میکنم از پول خودم میخوام پنج میلیون همینجوری  بدم خواهرم ناراحت نمیشی؟ 

خوب راس گفته نفری یه تمن چه خبره

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

پول خودتم باشه جلوی شوهرت نمیگفتی هر چه قدر دوست داشتی بدون اینکه اون بفهمه بهشون میدادی شوهرت حسادت کرده اگه اونم همین پولو به بچه خواهر یا داداشش میخواست بده شما هم حسادت میکروی

2740
عزیزم مادرم کربلا رفت پولشو من دادم دوست دارم برای خونوادم خرج کنم

خودت شاغلی گلم

من قوی ام چون ضعف های خودم رامی دانم ،من شجاعم چون اموخته ام وهم رااز واقعیت تشخیص  دهم  ،عاقلم چون ازاشتباهاتم درس می گیرم ،و...می توانم بخندم چون باغصه اشنا شده ام .
باشه بازم‌شوهرت حق داره ناراحت بشه دیگه تو زندگی منوتو نداریم  مثلا شوهرت بگه ۷ودم کار میکنم ا ...

چرا متوجه نیستین که شوهر بیرون کار میکنه خانوم تو خونه پس حقوقش برای جفتشونه

ولی اگه خانوم شاغل باشه هم مسئولیتش دو برابر میشه و  پولش مال خودشه؟ 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔