2737
2739

۵ تاقرص برنج خورده بوده!!

دختر یکی از نزدیکانم که خانواده ازهم گسیخته و نابه سامانی داشت و خونشون شهرستان بود، دانشگاه دولتی تهران رشته جامعه شناسی یا علوم اجتماعی قبول شد ، اینجا تقریبا تنها زندگی میکرد

اخیرا لیسانس گرفته بود و جایی کار میکرد

یهو دیروزخبر دادن مرده

بعدچندساعت گفتن نه حالش خوب نیس، اما نمرده

نگو برای چنددقیقه همه علایمش میره و دکترا میارن روشو میکشن، بعد انگشتشو تکون میده و میبرنش اتاق احیا ....وقتی اولش علایم حیاتش میره ، مادرشینا میزنن تو سرشون و فکرمیکنن تموم شده و زنگ میزنن به ماها میگن

اما بعد دوباره برگشته بیمار...

دیشب دکترش گفت پسری که همراهش بوده و باهم آوردنشون بانصف قرص برنج  مرده، این ۵ تاخورده اما نمرده...البته پسره شیشه ای و ضعیف بوده، میگفتن معجزس ومیخاستن تو روزنامه ها چاپ کنن، اما خانوادش نزاشتن.

مادر دختر میگفت برای پایان نامه موضوعش خودکشی بود، میگفت کلی مطلب جمع کرده بود ، به کلفتی یه کتاب قطور از گزارش خودکشی ها و علتهاش و اینا

میگفت همین پایان نامه باعث شد فکرکنه حالاکه انقدر آدم اینطور مردن، لابد مرگ راحتیه و مشکلیم نداره!!! میگفت عادی شده بود براش...

خانوادمونو کلا دچار چالش کرد، من هی میگم لازم نیس به همه بگید چی بوده ، بسپارید همینا که میدونن ب کسی نگن، بد میشه براتون....اما اونا میگن ما آنتن داریم و مردم فهمیدن و ال بل...

تهش اینکه اگر واقعا زنده بمونه که تاحالا ۴،۵ روز گذشته و مونده، فکرمیکنم خدا خیلی دوسش داشته و نخاسته باگناه خودکشی ازدنیا بره که تاابد روحش درعذاب باشه ،بعدم اینکه خدا نخاست آبروی اینا بره پیش همه و به آبروی آدمای خوب نزدیکان این دختر ، شاید نظر کرد و فعلا که درقید حیاته

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ولی انقدر دست و پاشو میکوبیده که اومده بودن و بسته بودن دست و پاشو

تشنه بود

بدن داغ و حسابی متورم

ریه هاش عفونت کردن

سربازی هستم/که به کشتن وقت میروم/تا دوردستها/پرچم دشمن خانگی.....من مومن یامذهبی به معنای کاملش نیستم، فقط دوست دارم که باشم_مشغول فراگیری چهارمین رشته تحصیلیم هستم.من عاشق  کمک کردنم : از طب سنتی واسلامی،سلامت،روانشناسی،مسایل مذهبی،ادبیات و فرهنگ و برخی موضوعات اطلاعات نسبی دارم : اگر ضرورتی بود بپرسید،شاید کمکی ازم براومد _از همه مهمتر:من محتاج دعای همه عزیزان هستم،باسپاس    

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

تا حالا نديدم كسي با قرص برنج زنده بمونه

چون اعضاي داخلي بدن با يه دونش ميسوزه و از بين ميره

مرگ با زجر و درديه

و هر كس خورده مرده

اين درواقع معجزست

خدا خيلي خيلي رحم كرده

مليكا هستم🥰
2728
ولی انقدر دست و پاشو میکوبیده که اومده بودن و بسته بودن دست و پاشو تشنه بود بدن داغ و حسابی متورم ...

عمرش به دنیا بوده 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

قرص برنج نبوده صددرصد

قرص برنج جگرو معده و کل اعضای شکمو تکه تکه میکنه 

چندوقت پیش یه پسر میگفتن قرص برنج  یدونه خورده ولی زنده مونده من گفتم اسممو عوض میکنم اگه قرص برنج بوده 

بعدا خودش گفته بود چیز دیگه خورده و اونو گفته که بقیه رو بترسونه

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
2738
قرص برنج نبوده صددرصد قرص برنج جگرو معده و کل اعضای شکمو تکه تکه میکنه  چندوقت پیش یه پسر میگ ...

زود میکشه قرص برنج؟

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
ولی انقدر دست و پاشو میکوبیده که اومده بودن و بسته بودن دست و پاشو تشنه بود بدن داغ و حسابی متورم ...

خدا اینجوری نگهش داشته ک درد این کارش رو بفهمه 

اگر ب راحتی مرده بود ک نمیشد بخاطر هیچ و پوچ

اشتباه سنگینی کرده،خدا زنده گذاشتتش با درد و مریضی تا درس عبرت بشه واسه بقیه

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
زود میکشه قرص برنج؟

اشنامون تو بیمارستانه.میگه ۳_۴ساعت درد میکشن

یه دردی داره که طرف خودش میگه غلط کردم میخوام زنده بمونم.از داخل اتیش میگیره وجودش ولی چه فایده.قرص برنج به هیچکس رحم نمیکنه و زجر کش میکنه ادمو

درخواست دوستی از طرف اقایون ببینم گزارش میزنم درجا😊😊
چقدر درد وحشتناکی خدا واقعا دوستش داشته که نمرده

اتفاقا اگر مرده بود خدا بیشتر دوستش داشت

این ک میبینی زنده مونده بخاطر این بوده ک خدا مادرش رو دوست داشته و ب خواسته مادرش گوش کرده

هرکس ک خودکشی می‌کنه بعدش به جز درد جسمی خودش ک عوارض دارو یا هر چیز دیگ هست.... عذاب روحی هم همیشه داره 

Your smile is more beautiful than everything for me❤️
خطر رفع شده ؟

معلوم نیس

دست خداس

اما بنظرم آره

اول قرصارو خوردن و تو خیابون انگار افتاده بودن زمین، کیف و وسایل دختره رو دزد زده بوده

مردم میزنگن اورژانس

بعد میبرنشون بیمارستان

پسره مرده نیم ساعت بعدش

این بوده، ب مادرش کلی قسم داده که ب بابام و دااشام و هیچکس نگو بیان

مادرشم قبول میکنه چون نمیدونسته میزان خطر قضیه رو.

بعد خلاصه اول بخش بوده 

بعد گفتم علایمش میره و احیا میبرن یا خاستن ببرن، نمیدونم

مارفتیم اورژانس بود....

الانم خبرندارم فقط دیشب زنگ زدن گفتن دستگاهارو ازش جداکردن و بهترشده

اشنامون تو بیمارستانه.میگه ۳_۴ساعت درد میکشن یه دردی داره که طرف خودش میگه غلط کردم میخوام زنده بمو ...

😣😣😣😣😣😣

تو دنیا فقط یکی هست که واسه من نفس میکشه اونم دماغمه😐تموم شد و رفت
2706