2737
2739
بابام تا حالا سعی نکرده برای من خرج کنه بالاخره نباید اشتباهاشو جبران کنه؟

هر کس ی طرز فکری داره 

به نظرم کسی داره بد میگه از شما 

باباتونم فک میکنه سرش کلاه رفته 

ولی در کل خوبه که بهتون پول داده 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا به نظر من هرچی خرج کنه بازم کمه و گذشته منو جبران نمیکنه اون موقع که باید بذام خرج میکرد و م ...

ما توی خانواده امون داریم دختری که پدر مادرش پولدار هم هستن اما اینقدر درس خوند و خوند تا خودش بورسیه گرفت الان امریکاست . پدرت هیچ وظیفه ای برای خونه خریدن یا فرستادن تو به خارج نداره عزیزم. متاسفانه ایران خیلی بد جا افتاده که انگار پدر و مادر تا لب گور باید جور بچه رو بکشن. نادان هم حالا چیزی نیست که پدره نباید بی حرمتش کنی 

ما توی خانواده امون داریم دختری که پدر مادرش پولدار هم هستن اما اینقدر درس خوند و خوند تا خودش بورسی ...

من اگه تک فرزند نبودم همین امروز اقدام میکردم برای رفتن به خارج

بهخاطرپدرمادرمموندم تو این کشور....

منم همین فکر دارم عموم داره بد میگه

اره بابا 

منم خونه پدرم نشستم 

داداشم هی بد میگه رای مادرمو میزنه 

تازه به من احتیاجم دارن 

چون مامانم تنهاست 

همش به خاطره حسادته خواهر 

قشنگ ده پله بالایی...از هر قشری و انسانی...عجب خوشمزس اون لبهات...عجب عشقی به من دادی...اصلا وضعیه این اوضاع .... عجب مستی شدم با تو ...ازت بدجوری ممنونم .... پره هستی شدم باتوو... همسرم   
من اگه تک فرزند نبودم همین امروز اقدام میکردم برای رفتن به خارج بهخاطرپدرمادرمموندم تو این کشور....

عه تک فرزندی ؟

مشکلی نداری با تک بودنت 

اخه منم ی پسر دارم نمی خوام بچه بیارم دیگه 

2740
ما توی خانواده امون داریم دختری که پدر مادرش پولدار هم هستن اما اینقدر درس خوند و خوند تا خودش بورسی ...

اگه هیچ وظیفه ای نداره پس چراحالا که برادرش داره دختراش میفرسته خوشحاله؟ موقع که من خواستم برم دو ماه دعواکرد

خارجیا اشتباه میکنن 

اینجا کشور سرمایه داریه 

سوسیالیستی نیستیم که 

اتفاقا به نظر من هرچی خرج کنه بازم کمه و گذشته منو جبران نمیکنه اون موقع که باید بذام خرج میکرد و م ...

خيلي رو داري بخدا خيلي

خودت كار ميكردي ميرفتي

چ طلبكارم هستي

بنده خدا بابات

عه تک فرزندی ؟ مشکلی نداری با تک بودنت  اخه منم ی پسر دارم نمی خوام بچه بیارم دیگه

اتفاقا خیلی مشکل دارم هیچ مسافرت دو نفرای نمیتونم با شوهذم برم یا کلا نمیذم یا مامان بابامم میبریم تنها نمونن

استارتر تو چقدر پررويي ديگه واقعا خيلي لطف كرده اون مبلغ پول بهتون داده ديگه گستاخ نباش

استارتر تک بچس 

و خواهر برادر دیگه ای نداره که 

2706