2733
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2740
هم سن منی پس...البته من سی وسه هستم ولی خب زیادفرقی نمیکنن..دخترم دوسالو شیش ماهشه

بله اگه سنم کمتر بود حتما شرایطو خوب میکردم و بچه دار میشدم ولی الان واقعا سخته 

بچه آرومی نداشتم که بتونم تا کوچیکه دومی بیارم

منم پسرم 12 سالشه و دیگه هم نمیخام. با این شرایط اقتصادی اگه نتونم از پس خاسته هاش برمیام باید خجالت بچمو بکشم. خودمم کمرم جراحی کردم نمیتونم بچه داری کنم و شوهرمم بخاطر من میگه نمیخوایم 

بله اگه سنم کمتر بود حتما شرایطو خوب میکردم و بچه دار میشدم ولی الان واقعا سخته  بچه آرومی ندا ...

منم شوهرم میگه بزاهفت ساله بشه بعد...نمیدونه تااون موقع من فسیل شدمو واحتمال بارداری خیلی کمه...خخخخ

چه کار خوبی کردین منم همیشه تو رویاهام به این موضوع فکر میکردم ولی خب دیگه نشد خدا واسه هم نگهتون ...

ممنونم😍

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2706