2733
2739
عنوان

کیا شوهرشون با خانوادشون مشکل داره؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 465 بازدید | 19 پست
دقیقا منم به همین نتیجه رسیدم هر چی بی تفاوت تر باشم،بهتره

منو اگه بزاره تنها برن و بیام کاری ندارم که

بهم میگه تو هم از خانواده من بدت بیاد من برام مهم نیس گفتم چون هروقت دلت میخواد میری میبینشون ولی من چی؟؟😔

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
خونه بابام شهر دیگس که تنها هم نمیزاره برم الانم مامانم اینا اومدن خونه خواهرم اینقدر ادا درمیاره ک ...

اما عزیزم بنظرم بهشون نگو بطور واضح 

دیدشون نسبت به همسرت عوض میشه بعدا برای خودت مشکل ساز میشه

بگو همسرم کار داره نمیرسم بیام یا این مدلی

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اما عزیزم بنظرم بهشون نگو بطور واضح  دیدشون نسبت به همسرت عوض میشه بعدا برای خودت مشکل ساز میش ...

از بس گفتم دیگه باور نمیکنن،چن بار بگم کار داره خستشه سرش شلوغه نمیرسه

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
از بس گفتم دیگه باور نمیکنن،چن بار بگم کار داره خستشه سرش شلوغه نمیرسه

قبول دارم سخته 

منم اوایل ازدواج اینجور بود شرایطم 

من تازه شوهرم از یکی دونفر تو فامیل هم خوشش نمیاد میفهمید قراره جایی بریم اونا هم هستن اصلا نه میومد نه می است من برم 

منم مینوندم چه بهونه ای بیارم 

بیخیال شدم الان بهتر شده و اگرم خودش نیاد حداقل میزاره من برم 

باهاش بحث نکن 

ببینه برای حرفش احترام قائلی ممکنه کوتاه بیاد 

من یک مامان و همسر شاد، مهربون و خوش اندام هستم که میخوام دنیا رو مجبور کنم به کام من و همسر و پسرم بچرخه🧡🧡🧡خدایا متشکرم بابت همه چیز و دستم رو از الان به بعد، محکم‌تر بگیر و برو تا بریم😘😍😁
2728