2733
2739
عنوان

چی جوری خبر دادید😍

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 74 پست

من فعلا مجردم   ولی براش یه جعبه خوشگل آماده میکنم ک بی بی چک و یه جفت پاپوش و پستونک و اینا توش باشه و میذارمش کنار دو س تا بادکنک هلیومی ک روشون نوشته باباشدنت مبارک عشق من  بعدم میذارمشون ی جا ک تو دیدش باشه و قطعا هم فیلم میگیرم از تمام لحظات ک واکنششو داشته باشم  من زیادی تو رویام،عاشقم عاااشق  

من معشوقم...معشوق یه عاشق  ما هر دو منتظر اون روزی،هستیم که دست هامون تاابد تو هم گره بخوره   برای بهم رسیدن و خوشبخت شدنمون یه صلوات بفرست   ممنونم ازت مهربون 
هنوز قسمتمون نشده😔

ایشالا بزودی❤❤❤❤❤

ننه شه دتر دور/شه کوی کوتر دور/ننه شه طلای دورا/نازدار کیجای دورا/ننه شه کیجا ره خرنه/آسمون ما ره خرنه/شه صوب روجاره خرنه/شه طلاطلا ره خرنه/آننه شه دلخواه دور/ننه پاپلی دور/آ شه دار تتی دور🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پریودم دیر شده بود رفتم آزمایش بدم بعد هی شوهرم از سرکار زنگ میزد چی شد منم ج نمیدادم.بعد که جواب دادم هی میگفتم چی چی شد و خلاصه میپیچوندمش.آخر گفتم چی برام میخری اونم گفت واقعا ؟راست میگی؟منم گفتم چی واقعا؟خلاصه صداش میلرزید از خوشحالی

2728
من مجردم  اما دوست دارم روزی ک باردار شدم دعوتش کنم کافی شاپ با شب قبل خواب براش برگه ازمایشو ...

همون مجردی خیالات قشنگ داری😂

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه
2738
اين قرتي بازيا واسه زمان مجرديه متاهلي قضيه فرق ميكنه دختر جان😬😬😬

چرااااا ؟؟؟

یه خبر خوب برای تو❤اگر دوست دارین انگلیسی رو یاد بگیرین باهزینه کم یا به من درخواست دوستی بدین یا به ادرس تل پیام بدین        english_teacher99@

خودش فهمید

وقتی بهش گفتم فکر کن الان داری بابا میشی

گفت میدونم حامله ای

من داشتم از خیالاتم میگفتم فکر نمیکردم حامله باشم اما شوهرم مطمئن بود

تجربه هر دو نوع زایمان دارم هر سوالی داشتین در موردش میتونین ازم بپرسین.   
2706