2737
2739
عنوان

سورپرایز تولدم🙂+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 3793 بازدید | 77 پست
فداتشم منم طلا برام مهم نبوره ولی الان چندوقته میبیتم اینجا اکثرا کادوهای دزست حسابی میگیرن منم دلم ...

عزیزم ببخش فدات شم ...منم اگه اسم کادو طلا آوردم یک سال تمام هیچی نخریدم حتی مانتو و پولام رو جمع کردم و چندتا طلای شکسته هم داشتم هم گذاشتم اون فقط سیصد هزار گذاشت روش و طلامو عوض کردم تازه خودش هم همرام نبود ... ولی خدا شاهده اگه واسم فقط کیک میخرید و سوپرایزم میکرد خیلی خوشحال تر میشدم ... تو این ۱۲ سالی که باهاش هستم (از عقدمون تا الآن ) فقط یکبار کیک خرید که باردار بودم و اونم خودم بهش زبون زدم برام کیک بخر آورد خونه دونفری اصلآ بهم خوش نگذشت چون خودم بهش زبون زده بودم

پس زندگی خودت رو دو دستی بچسب و اینکه ظاهر زندگی هیچ کس رو با باطن زندگی خودت مقایسه نکن

عزیزم ببخش فدات شم ...منم اگه اسم کادو طلا آوردم یک سال تمام هیچی نخریدم حتی مانتو و پولام رو جمع کر ...

مرسی فداتشم من متوجه پست شما نشدم خداییش هم ادم حسودی نیستم ولی الان چندوقته دیتمون تنگ شده منم بخاطر اجاره خونه النگوهامو فروختم ..حالا همش دلم طلا مبخواد😑☹ولی ب جان خودم تا قبل اینکه بفروشمشون اصلا دستم نمیکردم همش توی کمد بودن .ولب ذات انسان اینه چیزی رو که نداره دلش میخواد داشته باشه.

بله حرفتون کاملا درسته.انشالله شماهم دلتون شاد باشه همیشه🌷

کاش آدم ها مثل قورمه سبزی بودن،نصف روز میزاشتیشون تو یخچال و صدبرابر بهتر از قبل میشدن....⚠️در اثر هوس شبانه و قبول نکردن نام اینجانب نام کاربری ته دیگ با قورمه سبزی را برگزیدم لطفا از هرگونه فحش دادن پرهیز نمایید🌹🙂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘