2733
2739
عنوان

چه جنس قالب کیکی برای توی فر بهتره

| مشاهده متن کامل بحث + 924 بازدید | 31 پست
من 180 درجه 40 دقیقه میذارم. چقدر زیاد میذاری شما

منم نهایت 40،  50 دقیقه بذارم..  خوبه گفتم دستور پختشو بچه‌های سایت بهم دادن و منم همونو کپی کردم🙄

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من امروز دومین بار بود که تو قابلمه کیک پختم.. یعنی قابلمه رو گذاشتم تو فر..همین بچه‌های نی نی سایت ...

دسته های قابلمه چی پس؟

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤

قطعا گالوانیره نه خراب میشه نه هیچی 

خیلی خوبم از فالب درمیاد من ک دور تادور قالم چرب نمیکنم حتی

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2731
عه منظورتون همون قالبای پلاستیکی مانند برا ژله اس؟؟ خراب نمیشه با حرارت؟

باد یکی دوسال چرا والا خراب میشه

با نظرم اصلا خوب نیست

یا جوری تیره میشه بعد یه مدت

تنها دوستم تویی خداجونمممم .هیچوقت تنهام نزار
دسته های قابلمه چی پس؟

یه بار تو چدن ریختم

امروزم تو این قابلمه‌ها که اسمشو یادم رفت   🤔🤔🤔

رفتم سرچ کردم رویی میگن،روحی میگن چی میگن😂

تو هردوشون عالی شد و هیچ مشکلی پیش نیومد..خدا خیرش بده که بهم گفت، میخواستم الکی پول بدم قالب بخرم.. قابلمه از همشون بهتره

💙 دلیل نفسام 💙 پسرام 💙 دارم میرسم به آرزوهام کم کم💙
2738
یه بار تو چدن ریختم امروزم تو این قابلمه‌ها که اسمشو یادم رفت   🤔🤔🤔 رفتم سرچ کردم رو ...

مرسی از کمکت

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
قطعا گالوانیره نه خراب میشه نه هیچی  خیلی خوبم از فالب درمیاد من ک دور تادور قالم چرب نمیکنم ح ...

از کجا میتونم بخرم گلم؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

من یه قالب گالوانیزه خریدم 13تومن بنظرم ازین سیلیکونی ها بهتره خیلیییی 

کیکی ک درست میکنم با خامه میشه کیک برا پنج شش نفر

خوشبخت کسی نیست که مشکل ندارد بلکه کسی است که بامشکلاتش مشکلی ندارد
2706