2737
2739
عنوان

شوهرم می گه خوشگل نیستی

| مشاهده متن کامل بحث + 2833 بازدید | 130 پست
من ی دوس پسر این شکلی از توع زشت ترش داشتم خودم بهش رفتم پی ام دادم بهش بعدم دوس شدیم 😆😆اما عرض چن ...

خوب کاری کردی بی لیاقت و😂😂

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من یک دوستی همسرم داره روسیه زندگی میکنه دقیقا همین شکلی البته روس آقا در حدی که خودشم یک عکس گذاشت ...

نکنه همینه😐😐😐

نابینا غصه نخور در دنیا چیز قشنگی برای دیدن وجود ندارد ماهم که میبینیم خود را به کوری زده ایم باور کن!!! ماهی ها گریه شان دیده نمیشود گرگها خوابیدنشان   عقاب ها سقوطشان وانسان ها درونشان  
2731

تقصیر خودته؛ چرا خودتو دست کم میگیری که سواستفاده کنه اصلا بهش اهمیت نده وقتی این حرفو میزنه این نیشخند بزن و برو با روحیه شاد به کارات برس یه دوبار که ببینه برات مهم نبوده آدم میشه و دیگه نمیگه؛ خودتو از همه جهات بکش بالا ببخشید اینو میگم حالا فک کرده مدلینگ بودن واقعا شاخه که خداروبنده نیس😏😏 

بابام آسمونی شد یادتونه میگفتم برا سلامتیش دعا کنین ؛ بابام رفت و رو دلم یه دنیا غم گذاشت( قبلا عضو بودم ولی بخاطر زدن حرف حق اونایی که تاب شنیدن نداشتن ترکوندن کاربریم رو)
نکنه همینه😐😐😐

نه اون روس بذار عکسش بذارم 😂

_چرا همیشه به چشمام میگی لعنتی                                      _"نمیدونم عزیزم .......چشمات غرقم میکن.....وقتی تو تیله های زلال چشمات خیره میشم .....یهو به خودم میام میبینم یادم رفته نفس بکشم....چشمات شفافه ....برق میزنه .....خودم تو مردمکش میبینم.....صادقه .....انگار باهام حرف میزنه .....نمیدونم سونیا.....ولی قطعا چشم هات لعنتی ...."                                                                                 بله عکس خودم

زن و شوهر باید بهم بیان دیگه اگه میدیدی ازت سرتره نباید ازدواج میکردی حالا شوهر من از من سر نیست ازم ایراد میگیره چ برسه بخواد این شکلی مدلینگ هم باشه

خدایا شکرت برای چندمین بار معجزه تو تو زندگیم دیدم هزاران مرتبه شکر
2740
زن و شوهر باید بهم بیان دیگه اگه میدیدی ازت سرتره نباید ازدواج میکردی حالا شوهر من از من سر نیست ازم ...

وقتی قبل ازدواجت باشه  عشق کورت کنه نمی فهمی بعدش که چند ماه زیر یه سقق بودی می فهمی  که وقتی خیلی باهاش فرق داشتی نباید اصرار می کردی

وقتی قبل ازدواجت باشه  عشق کورت کنه نمی فهمی بعدش که چند ماه زیر یه سقق بودی می فهمی  که و ...

اره خوب از کجا بدونی قراره این حرفارو بزنه 

خدایا شکرت برای چندمین بار معجزه تو تو زندگیم دیدم هزاران مرتبه شکر