2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اگه واقعیه ما ام بخریمممممممممممممممممممم من ک واقعن افسردگی گرفت بودم اوایل الان ذهنم مشغول میکنمم

آره پزشکش فامیل نزدیکه.جواب هم گرفتن دیدیم.البته همه داروخانه ها ندارن

بعضی عطاری های معتبر هم دارن

اسم قرصشو سرچ کنین اطلاعاتشو میاره بخونین

زیر زانوهام و رون هامروی رونام خط های سفیده رنگ پوست

خط سفید که واریس نیس اونا بخاطر کاهش و افزایش وزنه.خط بنفش واریسه

زن،زندگــــــــــی،آاااازادیــــــــــ...                         برای دخــــــــــتری که آرزو داشت پسر بود
خط سفید که واریس نیس اونا بخاطر کاهش و افزایش وزنه.خط بنفش واریسه

خط قرمز هم واریس نیس؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
2740
اینا بخاطره اینکه وزنت رفته بالا پوستت ترک برداشته

چی بزنم خوب شه اطلاعی داری؟

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
آره پزشکش فامیل نزدیکه.جواب هم گرفتن دیدیم.البته همه داروخانه ها ندارن  بعضی عطاری های معتبر ه ...

والا من اوایل از ی داروخونه گرفتم میخوردم حتی پمادشم میزدمممم ولی دکترم گفت هر جیز باور نکن و نزن سر اون ریختمشونم دور

من بالای زانوم رگم خیلی کم رنگ آبی شده. بعضی روزا وقتی میخابم صبح پا میشم اون قسمت گرفتگی داره و گاهی هم پیش میاد سوزش داره. 

فقط هم یه جا اندازه یه سکه مثلا و اگه خیلی دقت کنی دیده میشه. خیلی زیاد سرپا بمونم یه درد سوزشی حس میکنم. دوتا دکتر رفتم گفتن هیچی نیست‌ . اما نگرانم . جدیدا توهم ام اس زدم!

این واریسه؟