2737
2734
عنوان

من یک سوپر شیکمو هستم

| مشاهده متن کامل بحث + 417 بازدید | 67 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بنده خدا مورد داشتیم کلپچ زده ناهارم قرمه سبزی و عصرونه کیک خانه ای و نسکافه زده و شامم دور هم جوجه و کباب با برنج تازه آخر وقت بازم جا داشته واسه چای شیرینی اما خب اینا دل کسی رو نمیسوزونه چون برای آب کردنش آدم میمیره

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
کاش منم کم خوراک بودم

😂😂

من هروقت گشنم بشه هرچي هوس كنم ميخورم يوقتايي شايد ٤-٥مدل غذا سفارش ميدم از بيرون دلم ميخواد همشونو بخورم ولي از هركدوم يكم ميخورم😐😐 

تو روز هم ٥ بار ٦بار غذا ميخورم ولي چاق نميشم اصلا😁

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
2740
خوش به حالت. نوش جونت. 😗

❤️❤️😍

بزرگترین کادوی تولد امسالم رو امروز (۲۸-۰۸-۹۸) از خدا گرفتم دقيقا  روزي ك قرار بود نيني ك از دست دادم ب دنيا بياد تست بارداريم مثبت شد الهي هزار بار شكرت😍 مهربونا میشه برای سلامتی و سالم دنیا اومدن دخترم ی صلوات بفرستید ❤️۲۶-۰۹-۹۸ امروز دکتر تپش قلب  مورچمون رو شنید😍١-١١-٩٨ امروز رفتم غربالگري خداروهزاربار شكر همه چي عالي بود ي نيني ناز  ك دائما شيطوني ميكرد و خودش رو ميكوبيد ب در و ديوار دلم❤️😍😍 ۱۰-۱۲-۹۸ امروز فهمیدم ی دختر کوچولوی ناز تودلمه😍 خدایا شکرت بابت همه ی نعمتهات و دختر نازمون❤️مامان جان صدای قلبت رو واضحتر از همیشه شنیدیم و باهاش بغض کردیم ان شاءالله ۱۲۰سال بتپه قلبت مادر❤️ تا جایی هم ک تونستی شیطونی کردی و منم با دیدنش دلم قنج میرفت 😍 بابات کلی ذوق کرده بود ازینکه تو دختری😍😍 ٢٦-١٢-٩٨ امروز براي اولينبار خيلي واضح لگد ددن و تكون خوردنت رو حس كردم انقد ذوق زده شدم ک یلحظه نفس کشیدن یادم رفت 😍 بابایی هم دستش رو گذاشت رو دلمو تو محکمتر تکون خوردی و کلی کییییف کرد🥰 ١٦-٠١-٩٩ امروز دوباره صداي قلبتو شنيدم عروسك مامان❤️😍 هنوز باورم نميشه ك دارم ميشم مامان ي نازدونه دختر  همش واسم مثل خواب ميمونه ك دائم دعاميكنم واقعي باشه😍 سلامت بيا بغلم عروسكِ قشنگم😍🥰🙏🏼
خدا کنه مشکلاتت حل بشه و از افسردگی بیای بیرون. بیخیال دنیا. برای یه روز حداقل

مرسی دوستم 😘 افسردگی بر اثر چاقی گرفتم 😁😁

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
مرسی دوستم 😘 افسردگی بر اثر چاقی گرفتم 😁😁

راستش منم چاقم . ولی گرسنگیم رفع نمیشه. درسته الان این تاپیکو زدم ولی هر لحظه یاد اینم که چاقم و نمیتونم رژیم بگیرم‌ حتی با قرص. چون منم افسرده هستم و اعصابم بهم میریزه حتی اگه سیر باشم بازم تمایل به خوردن دارم‌ هیچ راهی نیست😞 ولی خوردن رو خیلی دوس دارم. فقط با خوردن حالم خوب میشه

راستش منم چاقم . ولی گرسنگیم رفع نمیشه. درسته الان این تاپیکو زدم ولی هر لحظه یاد اینم که چاقم و نمی ...

چقدر عین منی ☺️ انقدر دلم میخواد همه‌ی اونایی رو که هرچی می‌خوان می‌خورن وچاق نمیشن بکشم 🤣🤣🤣

حال من، حال اون آدم زخمیه      که خودش دیده زخمش چقد کاریه، اما جایی نمیره      خوش نشسته بمیره...
چقدر عین منی ☺️ انقدر دلم میخواد همه‌ی اونایی رو که هرچی می‌خوان می‌خورن وچاق نمیشن بکشم 🤣🤣🤣

منم همینطور‌ . البته اینا درصد بالایی نیستن. خواهرمم مثل منه. ما خانوادگی چاق و شیرینی خور هستیم. من با غذاهای چربم قرص زنور( ونوستات ) میخورم تا چاق نشم. باورت میشه به خاطر ۴۰ کیلو اضافه وزن در بارداری اولم دیگه دوست ندارم بچه دار بشم؟ الانم شدیدا زانوهام درد میکنه

2706