2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

دبام نكنيا  20ماه پيش😬

اووووه😂😂من الان ۱۶ هفته حاملم مطب دکترم بودم با یکی ازمراجعینش حرف میزد گفت الان فقط بی حسی بیهوشی نی 

براهمین پرسیدم برا چند وقت پیش دیگه الان بیهوشی نیس

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️
2731
اخه خيلي عوارض داره  كمردرد يكيشه  من نديدم كسي رنج نبره از اطرافيانممم

دقیقا درسته همسایه خودم بیچاره الانشم کمر درد داره دوستم هم همینطور پس چیکار کنیم من از الان به فکر افتادم☹☹

اگه مهم باشی سراغ تو میگیرن، نمیگیرن چون براشون مهم نیستی!!دیگه توضیح ازاین شفافتر!!! برا خودتون ارزش قائل باشین♥️

درد نداره

خیالت راحت

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
2740
اووووه😂😂من الان ۱۶ هفته حاملم مطب دکترم بودم با یکی ازمراجعینش حرف میزد گفت الان فقط بی حسی بیهوشی ...

من جاریم ۳ماهه زایمان کرده بیهوشش کردن ،میگفت دکتره بی حسی انجام نمیده فقط بیهوشی

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
من بيهوشي رو ترجيح ميدم به بي حسي  عوارضش بيشتره  طبقه گفته ي دكتر

اتفاقا میگن بی حسی بهتره بیهوشی بعد به هوش اومدن توی اوج دردی ولی بی حسی تا حسش بره درد کم تر میشه

من که بی حسی میخواست بزنه استرس داشتم فقط یه سوزش حس کردم تموم .

ولی ۱ ماه پیش برا سقط بی حسی زد هم خیلی درد داشتم هم خیلی طولانی تو کمرم نگه داشت نمیدونم چرا۵دقه فک کنم خدا لعنتش کنه مردم تا کارش تموم شد ولی بی فایده چون بی حسی در کار نبود

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
من جاریم ۳ماهه زایمان کرده بیهوشش کردن ،میگفت دکتره بی حسی انجام نمیده فقط بیهوشی

نمیدونم والا چی بگم

مخ دكترتون رو بزن  باهاش صحبت كن  قانعش كن  راضيش كن

به مخزدن نیست که نمیدونم والا باید باهاش صحبت کنم