2733
2734
عنوان

غربال دوم

| مشاهده متن کامل بحث + 654 بازدید | 73 پست
والا من قبل سرکلاژ راحت تر بودم...همین ک عمل تموم شد گفتن دیگه تا آخر استراحت مطلق ...البته متاستفان ...

منم کسی ندارم،تو غربت تنها زندگی میکنم😥۷ماهگی میخوام برم شهرمون خونه مامانم تا زایمان،از زایمان زودرس میترسم،

شما امپول و شیاف برا جلوگیری از زایمان زودرس استفاده میکنی؟؟

نمیدونم چرا دکترم بهم دارو نمیده 

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
از هرکی شنیدم جفتشون جداس دختر و پسرن،پس چطور من جفت پسرن🤔احساس میکنم اشتباه کرده انومالی🙄دوستداشت ...

برا من جفت  جداس تو ان تی گفتن احتمالا دختر و پسر ...خدا حفظشون کنه 🤗🤗فرق نمیکنه گلم فقط سالم باشن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ۱۹ هفته..

اشکال نداره وقتی همه چیز نرماله خداروشکر مشکلی ندارن،چندروز دیگه یهوو تکوناشو حس میکنی😍منم یهو حسشون کردم

بنده یک عدد واژینیسموس بودم ک بعد ۹ماه درمان شدم.بعد ۶ماه تنبلی تخمدان داشتم و منتظر نی نی بودم ک با دارو دوقلو باردار شدم   سختیهاااا کشیدم  الهی  نذار هیچ زنی حسرت بچه به دلش بمونه .❤
منم کسی ندارم،تو غربت تنها زندگی میکنم😥۷ماهگی میخوام برم شهرمون خونه مامانم تا زایمان،از زایمان زود ...

آخی عزیزم ..خدا خودش کمک میکنه...کار خوبی میکنی ..منم خیلی میترسم...آره من از اول شیاف استفاده میکردم ..‌بعد سرکلاژ آمپول پرولوتون و قرص نیفدیپین و دوفاستون اضافه شد...شاید خدا رو شکر وضعیتت خوبه ک دارو نمیده...میخوای چکار همشون عوارض دارن...راستی سرویکس تو چند بود؟

2728
برا من جفت  جداس تو ان تی گفتن احتمالا دختر و پسر ...خدا حفظشون کنه 🤗🤗فرق نمیکنه گلم فقط سالم ...

🥴🥴🥴😂😂وای خداهمه دختر و پسرن جز من،🤔🤔😂😂خیلی جالبه واسم

سیسمونی میخام بگیرم اخه،

آخی عزیزم ..خدا خودش کمک میکنه...کار خوبی میکنی ..منم خیلی میترسم...آره من از اول شیاف استفاده میکرد ...

اخه دوستدارم محکم بمونن بچه ها تاثیر داره شیاف و امپول

۳۶ بود ان تی،استراحت کردم انومالی هم همون ۳۶ موند طولش

2738
🥴🥴🥴😂😂وای خدا همه جداس جز من،🤔🤔😂😂خیلی جالبه واسم سیسمونی میخام بگیرم اخه،

☺☺☺🤗🤗🤗دیگه تو غربال دوم درصد خطا خییییلی کمه..‌اعتماد کن و سیسمونی و ب سلامتی بخر😉😍

خیلی عجیبه اصلا تعرفه ی خاصی نداره ...قیمت از خودشون میگن...باز برا شما خیلی بالا نشد...افسوس میخورم ...

من تک قلو

اره هر جا بسته به معروفیت یه نرخی دارن صاحاب نداره ک 

خدایا شکرت 🙏🙏🙏
اخه دوستدارم محکم بمونن بچه ها تاثیر داره شیاف و امپول ۳۶ بود ان تی،استراحت کردم انومالی هم همون ۳۶ ...

من قبلا دو تا سقط داشتم ...شاید واسه همین داروهام زیاده...اگه لازم بود دکترت میداد...استراحت نسبی داشتی؟

من قبلا دو تا سقط داشتم ...شاید واسه همین داروهام زیاده...اگه لازم بود دکترت میداد...استراحت نسبی دا ...

اره شاید بخاطر همونه داروهات،انشالا ک سلامت میپرن بغلت مامان۰😍😍🤲🤲

اره نسبی،اما اصلا ی ثانیه هم نمیشینم جز برا غذا خوردن،همش دراز میکشم🥴

اره شاید بخاطر همونه داروهات،انشالا ک سلامت میپرن بغلت مامان۰😍😍🤲🤲 اره نسبی،اما اصلا ی ثانیه هم ...

قربونت ...همینطور نی نی های تو😍😍

این خیلی خوبه میشه همون مطلق که😉من مجبورم خودم غذا درست کنم ..گاهی ک همسر نیست خونه و ظرفا هم با خودمه...

قربونت ...همینطور نی نی های تو😍😍 این خیلی خوبه میشه همون مطلق که😉من مجبورم خودم غذا درست کنم ..گ ...

غذا و ظرف با خودمه،بعضی وقتا شوهرم اشپز میشه😄

منطورم اینه نمیشینیم اصلا بعد کارا،سریع دراز میکشم،