2737
2739
عنوان

مادرشوهرم تو گوش شوهرم از زن دایی خودش میگه

| مشاهده متن کامل بحث + 1451 بازدید | 60 پست
اتفاقا کاملا برعکس پسرا مامانی ترن! دخترا بابایی ان پسرا همه حرفاشونو به مادرشون میزنن  دختر ...

اتفاقا نسبت به پسرایی که توفامیل داریم، و خیی ماماناشونو دوست دارن و ابراز محبت میکنن، همسر من اونجوری نیست، حتی برای من یه کادویی گرفته بود و من تو فضای مجازی به اشترام گذاشتم، همسرم هم از خواهر و مادرش یه چیزایی شنیده بود، وقتی اومد خونه کلی با من دعوا کرد که چرا این موضوع رو به اشتراک گذاشتی، شاید بقیه به من بگن چرا اون موقع که مجرد بودی برای ما این کارا رو نکردی، الان برای زنت میکنی....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
فقط میگم مادر شوهرت فوق العاده سیاست داره و شما اصلا سیاست نداری.یه نصیحت به همسرت خیلییییی محبت کن ...

اتفاقا خیلی بهش محبت میکنم، اینکه من سیاست ندارمو راست میگید اما اتفاقا به نظرمن اگه مادرشوهرم آدم باسیاستی بود، تو کوچه جلوی پسرش اون حرفا رو بهم نمیزد، تازه پدرشوهرم اون موقع که مادرشوهرم داشت بهم اون حرفا رو میزد، داشته از پنجره نگاه میکرده ( اینو شوهرم بعدا بهم گفت که باباش نظاره گر کارای زنش بوده فقط و اصلا چیزی نگفته)

فقط بایدبگم خدا صبرت بده،

شوهرت دست پرورده مادرشوهرته وبدروی پسرش تسلط داره،وشماهم با عرض معذرت گاهی بیتجربگی وخامی کردی،برای همین مادرشوهرکارش رو پیش برده،

هیچ توصیه ای نمیتونم بهت بکنم،جز صبر

چه حرف مسخره ای مادر دختر وپسر فرق داره مادر شما خونش رنگیه!😐مادرپسر خون نداره🙄

منظورش اینه خب دخترا همه مشکلاتشونو با مادرشون درمیون میزارن و تعریف میکنن باهاش ولی پسرا در حد ی سر زدن و بوسیدن و دیدن برا مادرشون کافیه ...البته اگر پسره خاله زنک نباشه که از دخترا بدتر باشه😒

2738

اتفاقا مرسی که یجا گفتی

عزیزم من شوهرم وقتایی که فکرمیکنه من مظلوم واقع شدم و مثلا فکرکنه من مادرش اینا رو خیلی دوست دارم ولی به خاطر فلان رفتار دلخور شدم طرف منه به شرطی که فکر نکنه منم دارم عروس بازی درمیارم

این راهو امتحان کن ببین چطوره!

یا مثلا اوایل  هیچی از کم و کاستیای خونوادش برام میذاشتنو نمیدید تا اینکه خواهرش ازدواج کرد بعد دید چقدر برخورداشون فرق میکنه
مثلا یه بار برگشته بود به مامانش گفته بود دومادت که میاد چندجور غذا و نوشیدنی و فلان و بهمان ردیف میکنی بعد جلوی زن من غذایی که میدونی دوست نداره میذاری!!

البته بعد مامانش اینا با جمله دختر گوشت زیر دندونه مردمه ومامیخوایم بعد بهش سرکوفت نزنن جمعش میکنن همه چی رو 

عزیزم به نظرم شما هم یکم داری خودخواهی می کنی . مادر پسر و دختر فرق داره رو من متوجه نمیشم ! اتفاقا پسرها بیشتر به مادرشون وابسته هستن پس اگر می خواید آخر هفته ها شوهرتون نره خونه مامانش شما هم آخر هفته ها نرید خونه مادرتون

دخترم وقتی اومدی به این دنیا اینو همیشه یادت باشه که تو زندگی بدترین حرفا رو از اونایی میشنوی که برات عزیزترن .  بدترین ضربه ها رو از اونایی میخوری که فکرشم نمیکردی ! همیشه نزدیک ترین هات قلبتو بدجور میشکنن . پس به هیچ کس وابسته نباش از هیچ کس توقع نداشته باش و به اندازه هرکسی رو دوست داشته باش حتی منو که مادرتم . عزیزکم کسی نبود این حرفا رو به من بزنه برای همین خیلی وقتا بیصدا شکستم ولی تا وقتی زنده م اینو بهت میگم چون دوست ندارم تو هم مثل من بشکنی دردونه ی مامان  😘

چجور اجازه دادی مادر شوهرت بهت توهین کنه؟ ما خودمون به ادما اجازه میدیم چطور باهامون برخورد کنن

خانومایی که زندگی زناشوییتون سرد شده حتماااا یه سر به تاپیک اسکرین شات پیام های  منو شوهرم بزنید و فایل صوتی کلید مرد دکتر حبشی رو دانلود کنید و گوش کنیدو عمل کنید بهش و عشقو برگردونید به خونه هاتون❤ برای همه چیز درمانی هست به جز مرگ پس هرگز نا امید نشید❤😍❤
اتفاقا نسبت به پسرایی که توفامیل داریم، و خیی ماماناشونو دوست دارن و ابراز محبت میکنن، همسر من اونجو ...

ادم اینقدر نفهم که فرق زن و خواهرو نفهمه اخه
شوهر منم تو دوران عقد برامن هرچی میخرید واسه خواهرشم میخرید حالا مثل چی پشیمونه 

چه حرف مسخره ای مادر دختر وپسر فرق داره مادر شما خونش رنگیه!😐مادرپسر خون نداره🙄

نه عزیزم، من همچین حرفی نزدم، اتفاقا این حرف خود مادرشوهر و شوهرمه

من خود شوهرم میگفت خواستیم خونه بگیریم، حتما نزدیک خونه ی مامانت اینا میگیریم، چون من خودم دیدم خواهر ک خونش نزدیک خونه ما بود چقدر برای بچه داری مامانم راحتتر میتونست کمکش کنه، ماهم نزدیک خونه مامان تو خونه میگیریم ( که البته این اتفاق نیفتاد و منم چیزی نگفتم و ناراحت نیستم)

حتی مادرشوهرم جلوی منو مامانم و ... گفت من فکر میکردم پسرم بعد ازدواج با دخترتون از من دور میشه، چون همه گفته بودن خانواده دختر، پسرو از مادرش دور میکنن، اما اینجوری نشده خدا روشکر، بعدشم خندید،

اتفاقا مرسی که یجا گفتی عزیزم من شوهرم وقتایی که فکرمیکنه من مظلوم واقع شدم و مثلا فکرکنه من مادرش ...

همینطورن اون طرف کلا، خانواده شوهر من مهریه خیلی براشون مهمه، مهریه دختر خاله شوهر منو از من قایم کردن چون تقریبا 7 برابر مهریه من بود، نخواستن من بفهمم، فکر کردن مثل خودشون مادی نگرم،

یا مثلا مهریه خواهرشوهر من 600 یا 700 تا نیم سکه هست، فقط به خاطر اینکه عددش بالا بره نیم سکه گذاشته :D

دخترخاله هاشم 700تاست مهریه هاشون

اما منو یکی دیگه از عروسای فامیل100 و خورده ای هستیم

البته من ازین موضوع که مهریم انقدر ستمدلخور نیستم، خودم انتخاب کردم، اما این پنهان کاری ها خیلی قشنگ نیست واقعا و آدما رو نیست بهم بدبین میکنه و باعث میشه دوربشن از همیدیگه

2706