2733
2739
عنوان

شوهرم بهم گفت

| مشاهده متن کامل بحث + 1727 بازدید | 98 پست
من خجالت نکشیدم اون گفت چون به صورتت کرم زدی خجالت میکشم باهات باشم

ینی تاحالا آرایش نکردی وقتی باهاش میری بیرون؟

کم کم بزن هربار بذا عادت کنه، یه بار دعوا کنه دوبار دعوا کنه دیگه نمیاد بخاطر یه کرم زدن یا آرایش کردن طلاقت بده که براش عادی میشه

بعضی تجربه ها انقد بزرگن که DNA ات رو تغییر میدن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

وای من همش دارم تو این سایت حرص میخورم چرا آخه زنا اینهمه خودشونو دست پایین میدونن به خاطر کرم ضد آفتاب ۳ روز قهر میکنه!

قصد توهین ندارم ولی به جهنم قهر کنه صدسال قهر کنه اصلا از بیخ نباشه همچین آدم بی منطق و .... وای چقدر دارم حرص میخورم 

2738
اگه بهش بگم من از موتورتو خجالت میکشم میگه برو یک پولدار بگیر و...

شوهرت عصبیه بنظرم اصلا باهاش بحث نکن ولی خدایی خیلی ارومی خودت من شوهرم بگه خجالت میکشم باهات بیام بیرون پوستشو میکنم تا به غلط کردن بیوفته

جمله عباس معروفی وصف حال اینروزای خیلیاست:ما نسل بدبختی هستیم دستمان به مقصراصلی نمیرسد ازهمدیگرانتقام میگیریم!
من چادریم هستم آخه

باشه عزیرم مگه چادری حق اینو نداره به خودش برسه ؟!

من چادری بودم به مدت ۸ سال بخدا اذیت شدم برداشتمش شوهرم یعنی چنان عصبانی شد و چند بار دعوای حسابی آخرش بهش گفتم چادر حرمت داره وقتی بچه بغلمه و میرم خرید نمیتونم جمو جورش کنم همش روسریم میره عقب و موهام بیرون آومو مسخره میکنن دیگه هیچی نگفت الان ۳ ساله بی چادر میگردم و هیچی نمیگه بهش بگو من یه زنم در حد یه کرم و یه رژ باید رو صورتم باشه والا بعضی ها نمیزادن زن زنانگی کنه و ظرافت زنانگی داشته باشه 

2706