2737
2734
عنوان

اولین مراسم خواستگاری من😶

| مشاهده متن کامل بحث + 1209 بازدید | 86 پست
اره همه نظرمون اینه .خواهرت چند سالشه الان؟ ازدواج کرد

الان ۲۶ سالشه.با همون مهندس نفت ازدواج کرد.برا خانوم شغل بی دردسریه.برادرشوهرم دانشجوی پزشکیه و جاریم هم دانشجوی تربیت معلم.خیلی اینجوری دیدم

خوش اومدی آوای مامان😘😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان ک ماه صفره .خوب نیس .

زیاد خودتونو مشتاق نشون ندین

....بزرگترین خواسته ام از خدا اینه ک ب عشق مهربونم برسم😍 😘 میشه همین الان ک امضامو خوندی بگی خدایا مشکلشو حل کن هممممممممین برام کافیه😍😘
2728
میدونم زوده ولی تصمیم دارم اگه مورد خیلی خوبی بود قبول کنم و اینکه بزارم تجربه هام تو خواستگاری زیاد ...

منم تربیت معلم بودم کلا اونا که دنبال پول و خسیس بودن خیلی میومدن خواستگاری. منم متنفر بودم از این که یکی که اصلا ندیدمش بیاد خواستگاری. همرو رد میکردم.با شوهرمم که قبلش شش ماه دوست بودیم اصلا نفهمید که من شاغلم.

2738

عزیزم یه سوال خارج از تاپیک داشتم. حقوق معلمی دبیرستان سال اول چقدره

اگر بدانيد مردم هزار بار بيشتر به يك سردرد معمولى خوداهميت مى دهند تا به خبر مرگ من و شما،ديگر نگران نخواهيد شد کهدرباره شما،چه فكرى مى كنند...!
خب چجوری بدون اینکه اطلاعات بدن راشون دادین تو خونه؟ فکر کردن پسراشون عتیقه ن که تا اسم خواستگار اوم ...

اصلا مامانش مثل گیجا بود .گفت که ایران خودرو و سه تا بچه و اینا ولی ابهام داشت حرفاش .منم گفتم تا دیگه تمام اطلاعات از کسی نگرفتیم ،راه نمیدم