2733
2734
عنوان

دخترم خودش کمه عروسکاشم میاره من شیر بدم

| مشاهده متن کامل بحث + 1366 بازدید | 69 پست
الهییییی بگردمممممم😀😀منم دخمل باردارم...دلم ضعـــف رفت که😍😍

بسلامت بیاد بغلت ایشالا آره دختر خیلی خوبه من ی پسر سه ساله هم دارم که دائم در حال شمشیر بازی و پریدن و داد زدنه ولی دختر خیلی نازه 

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

جدا از این بحث شما اگه بعد پنجاه روز برین خونه پدرتون که باهم تو ی کوچه این و اونا صدسال دیگم نرین ن ...

نمیدونم بحث سر چیه .. ولی من ک برا ترخینه حاضرم هرکاری بکنم😂

این کاربری دست دختر خالمم هست گاهی ی تاپیک تاپیکی میزنه خیلیییی کم ‌‌‌‌.. اون متاهل من مجرد خب پس ی وقتایی ی تناقضایی داره تاپیکا چون از دوتا جهان متفاوتیم  دختر خالم دیگه شماره نداشت ک با خط خودش کاربری بسازه ) من عضو کمپین تحریم همگانی نینی سایتم 😂از تاریخ ۱۰/۱ ( اول دی ماه ) ..‌هیچ تاپیکی نزنیم و هیچ تاپیکی هم شرکت نکنیم .. 🖐🏻 دق و دلی تموم گرونی ها و اعتراضایی که باید میکردیمو نکردیم توی زندگیمون رو سر سایت خالی کنیم؟ 😂😂 گناهه ( ولی شوخی در رفته متحد شیم این ماجرای عکس حل شه به حرفمون گوش کنن  ) 
2731
عکسشو بفرس😙

باشه الان میفرستم

فقط خواهرا میدونن چقدر آدم خوشبختی خواهر و برادرش واسش مهمه یعنی حاضره جونشم بده اونا رو خوشبخت ببینه خواهش میکنم واسه اول سلامتی دوم خوشبختی خواهر و برادر منم صلوات بفرستید منم از ته دلم واسه شما دعا میکنم 😘😘😘😘

2740

راس میگه عکس این کوچولوی مهربونو بذار ببینیم اسی

گذاشتم 

2706