2733
2739
عنوان

خانمایی که ماه اخر باردارین، برای شماهم دیر میگذره؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1570 بازدید | 48 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جانم مبارک، طبیعی بودی ؟ راحت زایمان کردی گلم

ممنون عزیزم آره خدارو شکر طبیعی بود راحت که نبود مردم  و زنده شدم واقعا دردش وحشتناک بود ولی خدارو شکر شد 

2728
ای جانم مبارک، طبیعی بودی ؟ راحت زایمان کردی گلم

ممنون عزیزم آره خدارو شکر طبیعی بود راحت که نبود مردم  و زنده شدم واقعا دردش وحشتناک بود ولی خدارو شکر تموم شد 

اره حتما، راستی این حلقه زیرش چطوریه

اونم یه دایره بزرگتر اول برش میدی،دوبار از تو اون دایره ،یکی کوچیکتر درمیاری، دوتا حلقه اینجوری درمیاری میندازی روهم دوخت میکنی وسطشو با پشم شیشه پر میکنی 

ممنون عزیزم آره خدارو شکر طبیعی بود راحت که نبود مردم  و زنده شدم واقعا دردش وحشتناک بود ولی خد ...

هفته چند زایمان کردید؟ من دردام هر روز زیاذتر میشه همش احساس پریودی دارم ممکنه زود زایمان کنم؟

2738
ای جانم 😍،ن ۲۴ ابان زدن،خدا کنه زودتر بیاد

خوش بحالتون

اگه بدونید اون لحظه اول چه حال و هواییه

انگار تو اسمونایی

خیلی حس خوبیه بهترین حس عمرتونه

مخالف نظر منی ریپلای نکن نطرتو برا خودت نگهدار دوست عزیز با تچکر😐
😍😍😍واای نگو دلم بیشتر غش رفت😍😍😍😍

منو دعا کن عزیزم اگه یادت بود اسمم الهه 

ولی وقتی دختر منم دنیا اومد دکتر بهش خوش امد گفت ۱هیجان تپش قلب قشنگی گرفتم که نگو

وای اصن نگم برات....

من که چهارتا تاریخ بهم دادن، میگم شماها ساکتون بستید نمیدونم همش میگم اگر ببندم نکنه عجله کنه بچم زو ...

نه ببند عزیزم

زودتر نمیاد سروقتش میاد

دو دست لباس بذار ۱موقع می بینی ۱دست و کثیف می کنه

من نمیدونم چرا هیچ عجله ای برای زایمان ندارم خیلی سرخوشم😅😅😅

اگه درد واژن لعنتی نبود که میگفتم دیرترم دنیا بیاد

چون دیگه فقط این چند وقت از عمرم قراره بچه داری نکنم دیگه،بعدش تا آخر عمرم بچه هست،اینم استدلالمه😅😅

2706