2737
2739
عنوان

شوهرم گفت فردا تولدته چی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 1051 بازدید | 79 پست
عزیزم گفتن زنی که خرج نداره ارج نداره ولی در حد و توان همسر نه اینکه بنده خداروهارو سرکیسه کنیم.کلی ...

مرحباا،بعضیا خوب ب این درک بعدا میرسن

مردادیا عشقن  میگی نه نگاکن🙂....کاربری دست دو نفره منو خاله م

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
خدا واسه هم نگهتون داره ولی من اصن اینجوری نیستم تازه اگ بذاره طلاهامو میفروشم باهاش یکاری بکنیم خو ...

مرسی عزیزم همچنین شما 

شوهره من هفته ایی یبار با شاخه گل میاد خونه سوپرایزم میکنه واسه تولدمم اینو خواستم ازش

خدایا عاشقتم
زنی که خرج نداره ارج نداره؟؟ مادرای ما ارج نداشتن؟این قوانین چیه ساختین مگه اومدیم شریک زندگیمونو ت ...

عزیزم اسی بنده خدا این مثال اشتباه متوجه شده

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
2738
😆😆 ولی یادت باشه گلم..مردا از زنایی هم که هی طلا میخرن جمع میکنن و سیری ناپذیر خرید میکنند خوششون ...

قضاوت نکن بیخودی وقتی نمیدونی خانواده شوهره من کلا عاشق طلان مادرشوهرم تازه نامزد کرده بودم به شوهرم میگفت ببر براش طلا ببر کلا عاشق طلان

خدایا عاشقتم
در این خیال باطل بمون عزیزدلم

وااا خب بنده خدا راست گفته دیگه.حالا مثلا فکر کردی با چند تیکه طلا ارجت رفت بالا؟خدا کنه بعد 20 سال زندگی هم ارجت بالا باشه.زنی که ارجش با طلا و لباس بالا باشه همون بهتر که هیچ وقت نباشه

پروردگارا شکرت که بهترینها را برایم مقدر کردی.پدر و مادری که مثل کوه پشتم هستند همسری که عاشقانه و دلبرانه کنار هم زندگی میکنیم دختری که مثل گل پاک است و برادر و خواهری که عاشقانه همدیگر را دوست داریم...خدایا شکرت که در این دنیای به این قشنگی حسرت هیچ بر دل این بنده ات نگذاشتی❤
مرسی عزیزم همچنین شما  شوهره من هفته ایی یبار با شاخه گل میاد خونه سوپرایزم میکنه واسه تولدمم ...

اوهوم خب هرکی بسته به شرایطتش میگه حتما همسرت میتونه دیگ

مثلا من دلم نمیاد بگم طلا میگیرها اونطوری نیست که بگه نه هیچ وق تاحالا بهم ن نگفته ولی خودم نمیگم چون نمیخوام بخاطر من اذیت شه از طرفی فک کنه من عقده های زندگیمورو اون خالی میکنم چون از خونه بابام به حد کافی طلا اوردم تازه نیاز داشت براش فروختم واسه همین زیاد دنبال این چیزا نیستم خودشم میدونه

راستش اصن اینچیزارو به روش نمیزنم خوشم نمیاد قبلا بابامم برام یه کاری میکرد خودش انجام میداد هیچ وق من درخواست نمیکردم واسه همین فرق میکنه شرایطا دیگ

قضاوت نکن بیخودی وقتی نمیدونی خانواده شوهره من کلا عاشق طلان مادرشوهرم تازه نامزد کرده بودم به شوهرم ...

قضاوت نکن بیخودی🙄🙄🙄🙄🙄🙄🙄

نمیدونی...بعدِ رفتنت چی شد!                                   حتی آسمون ابری شد                                          عشق جاودانه من 💙علی💙
وااا خب بنده خدا راست گفته دیگه.حالا مثلا فکر کردی با چند تیکه طلا ارجت رفت بالا؟خدا کنه بعد 20 سال ...

شوهره من ماشاله هزار ماشالله عاشق منه خودش دوست داره میخره خانوادگی عاشق طلان تا گفتم شوهرم طلا میگیره یه مشت عقده ایی بی فرهنگ ریختن سرم تعطیل اقا برین پی کارتون بابا ادمو پشیمون میشه ملت ایران چقد عقده دارن نمیدونستیم

خدایا عاشقتم
2706