2737
2734
عنوان

بخدا اینجا چاله میدون نیس چرا بعضیا عین مردا شروع میکنن توهین

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 58 پست
کلا بد دهنی، پیش داوری، حرف هاو بحث های سطح پایین، فضولی کردن تو کار همدیگه، تحمیل عقاید، نفرین ...

اگه سایت مردونه بود توقعی نبود مثلا اینا ادعای فرهگنو ادبشون میشه مثلا خانمن بچه تربیت میکنن نظرم کلا عوض شد  نبست بهشون

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

ببخشید میگن شما خواستین زن واداشتند و بزنید درسته؟و میگن اسمتون نیلو۷۷۷ بوده درسته؟من رفتم تاپیکی کلی حرف زدن ک کارتون خب اشتباه اگه واقعا زن داداش و زدین

آقا هستم🕵️‍♂️
درسته مشکل اینجاست آزادی بیان کسی نداره تا حرفی زده بشه اشکالی نداره اگه نظر مخالف هست همیشه نظر مخا ...

بله بله رها خانوم گوشه چشمی نظری به این بنده خدا بکنید خودشونو کشتن

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰
ببخشید میگن شما خواستین زن واداشتند و بزنید درسته؟و میگن اسمتون نیلو۷۷۷ بوده درسته؟من رفتم تاپیکی کل ...

من نیستم من کی خاستم  بزنم مگه بجه هست واقعا اینا کین دیگه 

2740
ببخشید میگن شما خواستین زن واداشتند و بزنید درسته؟و میگن اسمتون نیلو۷۷۷ بوده درسته؟من رفتم تاپیکی کل ...

آها حالا فهمیدید دیگه ایشون مناسب شما نیستند

۴۵کیلو بودم خودمو رسوندم به ۵۹ هدفم ۶۴ه  قدم بلنده مشخص نمیشه اصلاکه انقدوزن دارم😂چند وقت پیش به ۶۰رسیده بودم که دیدم چربی دورران و شکم آوردم که کمشون کردم و حالا ۵۹م بدون چربی     میرم تا۶۴🥰

ببین رها جان من از اون عروس ساکتام که کتکمم بزنن صدام در نمیاد ولی چنااااان از سلاح محبت دربرابرش استفاده میکنم که الان بخواد چپ نگام کنه تمام آدمای اون خونه جلوش وایمیستن...لطفا لطفا انقدر سرتون تو زندگی عروسا نباشه...به تمام خواهر شوهرا میگم

😑😑😑😑خانم جنبه داشته باش بنده از جریان کتک کاری خبر نداشتم 

خدا رو شکر ک فهمیدی ایشون مناسب نیستن واسه مخ زنی

2706