2733
2739
عنوان

خانوماااا این پسره رو گزارش بزنید تاپیکشو

| مشاهده متن کامل بحث + 625 بازدید | 45 پست
چقدم زشت بود همه خانوما هم از دم گفتیم زشت قاچاقچی خلافکار و لات و...روحیه گرفت کلا با اون ریشش😂😂

اره همه میگفتن هیزه  

♥ارام ارام آتش به دلم زدی بنشین که خوش آمدی زیبای من♥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بابا رو کاغذ نوشت نی نی سایت خر است و با عکس دستش فرستاد دستش هم همون دست قبلی بود چرا گناه مردم و ...

دستش مردونه بود  

بابا رو کاغذ نوشت نی نی سایت خر است و با عکس دستش فرستاد دستش هم همون دست قبلی بود چرا گناه مردم و ...

اسم کاربریشو بگیدددددد

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
2728
دستش مردونه بود    

دست میخواید چیکار😑

برای اینکه ثابت کنه باید عکس جایی دیگه شو میزاشتااا😅

ایشون جیگر منه ❤️@میگن_ک_جذابم ❤️بسپار به خدا هیچیم دیگه نگو،خدا میدونه تو نمیدونی💚
شما مطمعنییییی از حرفی که میزنی؟والا من دست دختر دیدم این شکلی قرار نیس همه بلوری و سفید و پوست نازک ...

عزیزم اون پسر بود فداتشم اصلا بیا منو بزن  

2738

اون دست دست یه مرد بود که لاک قرمز زده بود باور کن

در ضمن هر عکس بزاره زود حذف میکنه این سه تا سه تا میزاشت عین خیالشم نبود  

یک عدد هشتادو خورده ک تا عید میشه هفتاد و خورده ای...😀با قد 170،میخام کلا سبک زندگیمو تغییر بدم ب امید خدا
عزیزم اون پسر بود فداتشم اصلا بیا منو بزن    

عزیزم منکه دشمنی باتون ندارم اون شخص هم که نمیشناسم ولی درست نیست اینقدر قضاوت کردن و گناه مردم و شستن ۱٪فکر کن اون طرف مرد نباشه زن باشه و دلش بشکنه 

اون دست دست یه مرد بود که لاک قرمز زده بود باور کن در ضمن هر عکس بزاره زود حذف میکنه این سه تا سه ت ...

پست قبلمم گفتم عزیزم من دست دختر هم دیدم اینجوری قرار نیست دست همههه دخترا سفید و نازک و ظریف باشه که

2706