2737
2734
آره بابا عطر اصل خیلیییی گرون شدا من دلم نمیاد برا خیابون استفاده کنم 

من اصلا نمیتونم بخرم چون حدودای ۱۵۰۰ تا ۲ تومن میفتن

حالا من تستر گرفتم ۴۰۰ و خرده اصلا هم بوش زیاد نمیمونه 

توکل بر خدایت کن ، کفایت میکند حتما 🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اونی ک از اکراین واست اوردن  اسمش چیه عزیز؟

نمیدونم یادم نیست الانم همه خوابن وگرنه عکسشومیفرستادم فرداعکسشومیفرستم تگت میکنم بیاببین

❤من ازمعبودیکتایم فقط یک چیز میخواهم نگیردهرگز ازقلبم امیداستجابت را❤
2740
یعنی جی

مگه ورودی انزلی یه جا نداره به نام منطقه آزاد که پر از فروشگاههای بزرکه و تمام اجناس خارجیه. نمیدونم اگه اسمش چیز دیگه ایه به ما گفتن منطقه آزاد انزلی رفتیم خیلی باحال بود فروشگاهاش

یادمان باشد اگر خاطرمان تنها شد طلب عشق ز هر بی سر و پایی نکنیم.
من اصلا نمیتونم بخرم چون حدودای ۱۵۰۰ تا ۲ تومن میفتن حالا من تستر گرفتم ۴۰۰ و خرده اصلا هم بوش زیاد ...

بهت انداختن  باباااا. منم  اصل میگیرم ولی ن دیگ  تا۲میلیون

🍁🍁🍁دخــتـــر روزای پاییـــــــــــــز🍁🍁🍁
من اصلا نمیتونم بخرم چون حدودای ۱۵۰۰ تا ۲ تومن میفتن حالا من تستر گرفتم ۴۰۰ و خرده اصلا هم بوش زیاد ...

اره منم نمیگیرم فقط یکی دارم لیدی میلیون اونم شوهرم خریده برا بیرون اسپری میزنم و اگه بشه از این عطرا که تو شیشه کوچولو میری میخری مثلا بیست تومن اینا 

خدایا شکرت برای همه ی چیزایی که به من دادی💞                   خدایا به همسر مهربونم کمک کن و پسرم رو در پناهت حفظ کن و سایه ی پدر و مادرم رو از سرم کم نکن💖