2733
2734
عنوان

یه شعر سنتی عاشقانه برای دوری از معشوق

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 57 پست
عالیهههه.ممنونم

و

بنظر خودم 😝😝شعر من از همه  زیباتر بود

🌾برای ظهور آقامون امام زمان ع صلوات🌾هرکس میخواد براش آیه الکرسی بخونم منو تگ کنه🌹 اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجه 🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

و بنظر خودم 😝😝شعر من از همه  زیباتر بود

اره خدایی خندیدم.😂

یبخشید دستم درد می کنه نتونستم ج بدم

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
شماره ساقي شاعر لطفاااا🙏🙏

الدهنت السرویس😂😂😂😂😂😂

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2728
من تکی ....یارم تکی....پس کی بشیم جفتکی....تا بیاریم طفلکی..... اینجا سعدی مست کرده بود 😁😁😁

عاااالی کلی خندیدیم

بانمک بودن با بی‌شعور بودن فرق داره ...رُک بودن با بی‌ادبی فرق داره، اجتماعی بودن با پررویی و چَتر بودن فرق داره،زرنگ بودن با "سر دیگران کلاه گذاشتن" فرق داره ....و مشکلات ما دقیقا از آنجایی شروع شد که این تفاوت‌ها را درک نکردیم!
2740
باشع بوی نسیم بهاریم را هنگام فروغ با تس خص ب مشامت میرسانم گر نزد من بیایی ای 

اینو میزارم تو استوری ایم😍😍😍 گور ب گور شده زودتر بیاد ک بوی تس خص خوبی براش دارم😂😂😂😂😂

2706