2752
2734
خانه ابرو غزل طیبی و ایگین هستن کارشونم خوبه طرفدار زیاد دیدم برو اینستا تو پیج اصفهان بیوتی ....اسم ...

پیدا نکردم

میشه پیجشو برام بزاری ممنون میشم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بچه ها بذارین من تجربمو بهتون بگم،من خودم چون همش دستم بند ابروم بودو وقت نداشتم پارسال رفتم تهران فیبروز زدم، ولی به قول شما کامل ریخت، ترمیم هم کردم اما زود ریخت حدود سه ماه بعد نصفه نیمه شدو بعدشم ریخت درست میگین. اما الان حدود ده روزه رفتم مرداویج پیش آرام ترکان. این یه تکنیک جدید اورده به اسم نانوبروز، با دستگاه و سوزنای فی هست، فرقش با میکرو اینه که ماندگاریش حتی برای پوستای چرب بالای ۱/۵ ساله!! و ظریفترو طبیعیترم هست. من الان بدون ترمیم ده روزه زدم پوسته ریزیشم کرده همین الانشم نیاز به ترمیم نداره و باهاش خیلی اوکیم. اما ممکنه یماه دیگه یه ترمیمم بزنم، واقعا میکرو فقط اولش قشنگه، حتی ترمیم کنی به پوست ایرلنیا که یا چربه یا خشک یا مختلط نمیخوره. بنظرم این تکنیک نانوبروز جدیدو امتحان کنید خیلی دوس داشتم، بعد از پوسته ریزی تازه خیلی قشنگترم شد. اینم شمارشه تو مرداویجه ۰۹۹۰۷۸۱۰۷۴۰

سلام من یکی از اقواممون رفت پیش صبا علیزاده مش ریخت برای ترمیم رفت تیره کرد و بعدشم شبیه سایه شد و خطا کلفت زد الکی اسم در کرده به همه میگه پوستتون جربه یکی به اسم شیرین کارش عالیه هاشور نانو میزنه فیبروزاش عالیه پیجش اینه چند تا پیشش زدن راضی بودند خیلی

Phibrows_shirin_esf

۰۹۱۰۳۷۷۶۸۷۴ شمارشه

2731

دخترخالم رفت پیش یه خانمی ابروهاش یه تکنیک جدید زد به اسم بولدبروز خیلی طبیعی و شیک شده البته چون پوستش جرب بود دوبا ر ترمیم کرد اما کارش عالی بود منم قراره برم ریمو کنمو انجام بدم  شمارش اینه اگه کسی خواست

۰۹۰۳۴۰۵۳۸۶۰

بچه ها بذارین من تجربمو بهتون بگم،من خودم چون همش دستم بند ابروم بودو وقت نداشتم پارسال رفتم تهران ف ...

عزیزم میشه اسم آرایشگاهش رو بگی؟شماره آرایشگاه رو نداری

🍀به خاطر { زن بودن } به خودتون افتخار کنید👌🍁        🍀شما « ریشه خانواده» و« اساس جامعه »هستید.. 💫💟       من به عنوان متخصص در زمینه👈بیماری های زنان و مامایی🤰🌱   بهتون کمک میکنم سالم زندگی کنید.♂️♀️         

من رفتم پیش یه خانمی خیلی راضی بودم. باحوصله بود برام وقت گذاشت.کارشم خیلی ظریف بود. ماندگاریشم تا الان خیلی خوب بوده. اسمش پرنیان بود انگار

البته من بهارستان رفتم. پاک بشه دوباره میزنم. 

از مداد کشیدن راحت شدم به خدا

خواهرم رفت پیش یه نفر توی توحید اسمش یادم نیست. یک میلیون پول داد ۱۵۰ هم ترمیم. کارشم معمولی بود. ولی این از من خیلی مناسب گرفت. خداییش خیلی منصف بود‌

منم دیدم حتی اگر سالی یک بار برم پیشش بزنم ارزش داره. هم کارش خوبه هم الکی گرون نمیگیره. 

شمارشو تو گوشیم دارم ۰۹۰۳۶۹۱۹۳۰۰ اینه اگه عوض نکرده باشه

سلام من هیچ کس  ا تو اصفهان ندیدم که راضی باشه ولی دختر عموم رفت پیشن خانم زمانی ی ساله آخ نگفته ابروهاش منم تصمیم گرفتم برم 

@leyla.zamani.academy 

این پیجشونه خیلی از کار هاشون را پست نمیکنن فقط استوری