2733
2739

چراپدیرش رتبه ها و ترازها سال به سال بدتر میشه؟وایامردم راصی هستن؟😞اکثرا میگن میخونیم سال بعد ولی ایا سال بعد معجزه خواهد شد؟تجربه نشون داده بهتر نمیشه چه بسا بدترم بشه!😐

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اره عزیزم. هر کی هرکاریو بخاد میتونه انجام بده . فقط اراده پشتکار وتلاش مهمه .باقیش همش بهونست 

بعید میدونما حالت خوب باشه!هرکی هر نطریم بخواد میتونه بده منتها این به سطح فرهنگش بستگی داره که چه جور بخواد بگه!

نه شما رو میشناسم که کنکورید یا نه ولی خداروشکر که از این وصعیت راضی هستید.اگه کنکوری هستید خدا این وصعیتو براتون ثابت نگه داره تابرید کنکور بدید رتبه سه رقمی بیارید ان شاالله.

موفق باشید!

لطفا یه صلوات برای حاجتم بفرستید💖

هر سال سخت تر میشه ولی اکثرا سال های بعد دچار نا امیدی و استرس میشن ، یه عده هم دچار غرور کاذب میشن که اره مسلطیم و قبلا خوندیم و همین باعث میشه از دیگران عقب بمونن...تبلیغات متفاوت دانش آموزها را سردرگم میکنه و تنوع کتاب هایی که هر روز ارائه میشن، فقط باعث سردرگمی بچه ها میشه

با هر کسی به اندازه شعورش صحبت میکنم