2733
2734
عنوان

باشوهرخیلی خیلی عصبی وزود جوش چیکارکنیم

| مشاهده متن کامل بحث + 245 بازدید | 39 پست
وای منم سرپول ماهیانه دعوادارم راضی نمیشه یارانه روبده بهم

مثلا میگم کیف بخرم میگه کیف که داری الان نمیشه بخری کلی قسط و ...داریم بزار فلان چیزو بخرم بعد بزار فلان قسط و بدم بعد در کل کار میکنه فقط برا خودش جمع میکنه وسایل خونه نمیخره چای ساز جهیزیم خراب شده تعمیر نمیکنه

عزیزم اینجورکه معلومه شمازیاد غرمیزنی وزیاد دهن به دهن میکنی تنهاراه حل شماسکوته سکوت وقتی میاد خونه فقط سلام خسته نباشی عزیزم چایی بیار بعد هم غذا که خوردین بعد فیلم که دید وسط فیلم دیدنش هم هرچی میخوای بگو اماغر اصلا گله اصلا ازخودش حرف بکش مثلابگوامروزچطوربود بازارچطوربود چه خبرااینابزارباارامش باشه اصلاواسه گله و شکایت عجله نکن باهاش مهربون باش وقتی فیلمش دید تورختخواب وقتی درازکشیدین باهم اروم دستش روبگیربگو دوستت دارم عزیزم خیلی بعداروم اروم شروع کن توحرف بزن یکدفعه هیچوقت شروع نکن من حتی اگه نشدرودررو باهاش بحرفم بهش پیام میدم یانامه مینویسم براش تاالانم که هشت سال گذشته هرچی خاستم داده وهرکاری گفتم انجام داده مرداخیلی سادن بخدااصلا پیچیده نیستن فقط باید بدونی چطور رامشون کنی مردابنده شکم عستن سعی کن همیشه غذای خوب براش درس کنی این ربطی نداشت همینطور گفتم خخخخخ

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حمله نمیکنه بهت گوشاتو گرفتی؟ کتک نمیزنه اون طوری؟

اصلا الان 20 ساله با همیم اینم بگم از زمانی که مادرشو از دست داد اخلاقش خیلی بهتر شده ی جورایی انگار دلش به مادرش گرم بود از همونکابتدا تحقیر می کرد اخلاقش خیلی تند بود و چند بار هم به خاطر همین اخلاق تندش خواستم جداشم ولی خوب با وجود بچه و مخالفت مامانم نشد الان که خیلی بهتر شده شاید چون سن خودش رفته بالا یا بچه ها بزرگتر شدن ولی در کل هیچوقت تو اوج عصبانیت منو نزده شاید چیزی پرت کرده باشه که از همون اول بهش گفتم چیزی پرت کنی اگه بشکنه تا ی هفته هم شده جمعش نمیکنم اگه مث

من وقتی خونه پدرم بودم قبل عقد یارانه خودمو جدا کرده بودم به اسم خودم بعد عقد هم نزدم به اسم شوهرم به کارت خودم میریزن فقط همون ۴۵ تومنو میگیرم در ماه

اونم که چیزی نیست

2731

من شوهرم وضعش خوبه اماتوپم نیست اماهرچی بخوام میخرم هرچی ها فقط بخداباید بدونین باید شوهرتون رو کشف کنین خیلی سادس فقط بامحبت زبون چرم غذای خوب س کس خوب دیگه مرگ میخوان برن قبرستون منکه خیلی راضی ام ازشوهرداریم البته نمیگم بیستم اماهجدم خخخخ اوایل شوهرمنم خسیس بود اما الان بقیه صداشون درمیره چرااینقدربه خودت میرسی هروقتم پول میخوان بهم میگه هرکسی یه اخلاقی داره من شوهرای شمارو که نمشناسم خودتون باید قلقشون زو بدست بیارین البته تواین راه صبوری صبوری صبوری کنین

حرفای دشمنت رو خوب گوش کن اون ایرادات تو رو خوب میدونه !!!!!!

شوهرمنم وقت عصبانیت یه تو نباید بهش بگی 

باید بسوزیم و بسازیم  

خدایا شکرت واسه نعمتی که دادی بهم لیاقت بده خوب ازش نگهداری کنم و همینطور سلامتی رو از خودم و شوهرم نگیر تا یه عمر با عزت سایمون بالای سر دخترمون باشه   اگه میتونی واسه سلامتی خودم و شوهرم و دخترم یه صلوات مهمونم کن مرسی  
2740

داشتم اونیکی تاپیکتو میخوندم سر ۱۰۰ هزار تومن ماهانه

ببین هیچ راه چاره ای نداری منم همه راه ها رو رفتم اینا پول بده نیستن منم رابطه رو میپیچونم