2733
2739
عنوان

بنظرتون این عفریته رو دعوت کنم یا ن

| مشاهده متن کامل بحث + 674 بازدید | 31 پست

😒😒😒😒😒با کل خاندان تو قهری عزیزم اونا به کنار.بارئیس قبیلشونم که شوهرته حرف نمیزنی بعد میخوایی دعوتشونم بکنی؟فک نمیکنی الان فرصت خوبی نیست؟

خدایا هرکسی رو دقیقا بذار همونجایی که واسه دیگری میخواد.این منصفانه ترین آرزوست.

سر پولی که شوهرت به اونا داده تو چرا خودتو کوچیک کردی و پشت تلفن با مادرشوهرت بهم بد و بیراه گفتین؟ 

حالا چرا با شوهرت هم خونه ای فقط!! 

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه اصلا با جاری در مورد خانواده شوهرت درد و دل نکن حتی حرفشم در مورد خانواده شوهرت تأیید نکن

اینو از تجربه کاربرهای نینی سایت میگم

از نظر و حرف زدنت خوشم نیاد، باهات بحث نمی کنم، ✋ ریپلایم هم بکنی نظرت رو نمیخونم 😼 چون برام مهم نیست👎
2731
نه چه کاریه  میره حرفات و می ذاره دست بقیه

یه سوال؟توی دوروز چطوری۴۸۰تا پست گذاشتین؟

فلک تيرم نزن بالم شكسته/غباري بي كسي برمن نشسته/درخت باغ تو سبزه هميشه/خراشيدي دلم رامثل شيشه/رفيقان قدريگديگربدونيد اجل سنگست وادم مثل شيشه

نه عزیزم تو پیام دادی بهش دلش میخواست بیاد . یه زنگ بهت میزد که اره من اومدم واینا.مس بیخیالش. 

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی
2738
نمیخوام بد و بیراه بگم بهش ک میخوام بشینم از مادرشوهرم بگم براش و شوهرش زاقارتش

هیچکس دوست نداره در مورد شوهرش بد بشنوه حتی اگر خودش از شوهرش خوشش نیاد.دوما همه حرفاتو میره میگه بعدا واست بد میشه وقتی که رابطه ها خوب شد. 

خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد... خواهان کسی باش که خواهان تو باشد
اخه میخوام یکم ازش حرف بکشم ببینم اوضاع از چ قراره

پس قضیه فضولیه🧐🧐🧐 من دیگه حرفی ندارم.

خدا جوونم میدونم که این ماه منم حامله ام از همین الان شکررررت. قول میدم ازش خوب مراقبت کنم. دوستای گلم واسم صلوات بفرستین مرسییی

جاری! میخوای باهاش دردودل کنی!؟ میره همه رو میزاره کف دست بقیه

شما بفکر شوهرت باش و زندگیت 

نه دعوت جاری الان موقعیت خوبی برای مهمونی نیس

به بهشت نمی روم اگر مادرم آنجا نباشد... 
2706