2733
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا اخهه

پر از مواد تراتوژن

یعنی بدخیمی و ناهنجاری کودک میده

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
2731
نشه که نداره 😂

تو که مطمئن نیستی عزیزم 

در کل قبل از اقدام این چیزا رو میزارن کنار بعد مثلا یکی ۲ماه که هیچی نکشیدن یا نخوردن اقدام میکنن که حداقل یه کم سم از بدنشون بره و به بچه اسیب نزنه

2740

ضرر داره؟؟؟؟؟؟خدایی کسی هست که ندونه قلیون و سیگار  و .... حتی دودش هم ضرر داره چه برسه به کشیدنش،مطمئنا هم تاثیر منفی میذاره تو باردار شدن...ادم وقتی تصمیم میگیره باردار بشه باید خیلی چیزارو بذاره کنار ناسلامتی قراره مادرشه

نکش گلم .من کشیدم تواقدام بودم فقط همون ماه باردارشده بودم .تو آز پاتولوژی چیزی نشون نداد برای اینه .

من رشدش متوقف شد و هفته ۱۰ سقط کردم .

هر روز میگم برا قلیون بوده حتما با اینکه از چیزی نشون نداد.

نکش سلامتی جنین مهم تره

خدایا خودت نگهدار هدیه ات باش سپردمش بخودت
ضرر داره؟؟؟؟؟؟خدایی کسی هست که ندونه قلیون و سیگار  و .... حتی دودش هم ضرر داره چه برسه به کشید ...

پنج ساله منتظرم .همینم باعث شد بکشم همش منفی منفی

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢
من فهمیدم باردارم دیگه نکشیدم البته خیلی نمیکشیدم هفته ای یکی دوبار اونم کم...ازوقتی اقدام بودم کمتر ...

ده روز یا دوهفته یبار که میام خونه مامانم میکشم 

خدایا بعد هفت سال نی نی دادی ولی زودهم گرفتی بازهم حکمتتو شکر😢