2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

تمام وسایل ترشی  بجز بادمجان و خیار ریز خرد کن و سیر و سبزی معطر و سیاه دانه بریز و گوجه تو غذا ساز بریز پوره شد با دوتا سه لیوان سرکه بجوشان و خنک شد بریز رو تمام سبزیجات که خورد کردی تو شیشه بریز 

می رقصانم زندگیم را بساز خودم    هیچوقت از خدا ناامید نشید معجزاتش به موقع تو زندگیتون رخ میده
اره خدایشش این راحته برا بعدا هم کارم راحته، با روغن بپزم یا نه؟

نه بدون روغن چون فریز میشه کپک نمیزنه 

نمک کمی بده

بدون اب خودش اب میندازه 

⚘خدایا خودت  مواظب عزیزانم  باش⚘ 💓 الحمدالله💓 
2740

دستگاه سی ان سی جهت برش cnc روی فلزات استفاده می شود همچنین برای ایجاد طرح های دلخواه روی سنگ میتوانید از cnc سنگ استفاده کنید و برای ایجاد نقوش بسیار زیبا و جذاب روی دربهای فلزی منازل و ... از پانچ cnc ورق استفاده می شود. برش پلاسما نیز نوعی برش دهنده برای متریال مختلف است

من اگه بودم چرخ میکردم یا ریز میکردم برای دمپخت یا املت یا غذایی که گوجه بخواد.به همسرم گفتم یه سبد گوجه بخره تا حالا فرصت نکرده.

دوستان عزیزخواهش میکنم برای حاجت خیلی مهمی که دارم و عاقبت بخیری و ووو یک صلوات مهمانم کنید دوستان گل.😍😙
2706