2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نمک هم باید یک سانت ته لیوان یکبار مصرف بریزی و ادرار بریزی روش اگ حباب بزنه و کف کنه حالت ابری بشه و رنگش تیره تر بشه پسره اگ شفاف شه و حالت نخ نخ بشه دختره این روش خییییلی دقیقه انا چون نمک برکت خداست من جرأت نکردم انجامش بدم واقعا

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....
2728
مثلا تست سوزن اینجوریه ک ی سوزن خیاطی بندازی تو ی لیوان یبار مصرف و ادرار اول صبح هم بریزی روش تا ۲۴ ...

واقعا چه جالب بقیه اشون چجورین 

یک نفر باشد .....که وقتی نگاهش میکنی.... نه این که غصه هایت یادت برود.... نه .......ولی یادت بیاورد.... دلیل بزرگتری برای خوشحال شدن داری .....و تو پسرم...... بزرگ ترین دلیلی عزیزترینم ❤❤❤
2740
دوستان اگ کسی هست جنسیت بچش میدونه بگه تا براش حساب کنه ببینیم چقدر درسته و چقدر خطاداره؟؟؟خواهشا

من یه بار تاپیک زدم در رابطه با تقویم چینی ، اکثرن اومدن گفتن برای سرگرمیه و نمیشه روش حساب کرد و برای خیلیا برعکس در اومده بود

تست زنجیرم‌اینجوریه ک ی زنجیر طلارو رونبض دست چپت بگیری اگ موازی با دستت بود پسره واگ حالت عمود ب دستت چرخید دختره البته باید دستت تکون نخوره و لرزش نداشته باشه....اپر هم حالت دورانی یعنی حلقه ای چرخید بعد‌موازی و بعد عمود ینی بچه اولت پسر و دومی دختر

خدای مهربونم مواظب پسرم باش....